X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 22 Μαρτίου 2017
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9391
Ώρα ανάρτησης: 17/3/2017    17:43

ΤΕΤΑΡΤΗ 22.03.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μακεδονικός
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Ομόνοια Σίνδου - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Οδυσσέας Κορδελιού - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τσαγγάρης Χρήστος





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.