X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
21o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9539
Ώρα ανάρτησης: 19/5/2017    17:10

Αμφίρροπες συναντήσεις
Με τους αγώνες της 19ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το 21ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης. Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξής:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 1-0
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 1-2
ΚΟΡΔΕΛΙΟ - ΠΟΛΙΧΝΗ 2-3
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΕΥΟΣΜΟΣ 3-3
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΣΙΝΔΟΣ 3-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------
ΘΕΡΜΗ - ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ 3-0 α.α.
Δόξα Αγ.Παύλου - ΣΥΚΙΕΣ 6-2
ΠΕΡΑΙΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ 4-1
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΦΑΛΗΡΟ 1-5
ΠΑΟΔ - ΔΕΗ 4-2
ΒΥΣΩΝΕΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 22.05.2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.30
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 19.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΣΙΝΔΟΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
- Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
ΘΕΡΜΗ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 19.00
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ - Δόξα Αγ.Παύλου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΟΔ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 20.40
- Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
ΣΥΚΙΕΣ - ΠΕΡΑΙΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 20.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
ΤΡΙΤΗ 23.05.2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΔΕΛΙΟ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 20.30
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα: 19.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
ΤΕΤΑΡΤΗ 24.05.2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.30
- Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
ΦΑΛΗΡΟ - ΒΥΣΩΝΕΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 21.45
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
ΔΕΗ - ΕΣΠΕΡΟΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 20.40
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 20.00
- Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία






ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.