X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




8η φάση
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

7η φάση
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 3 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

6η φάση
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 7 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

5η φάση
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 3-1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

4η φάση
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 4 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 1 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 0 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 2 4 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

3η φάση
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 1 1 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 4 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0 4 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 2 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 4-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 4 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 4-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ 1 2 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 3 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

2η φάση
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 2 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 3 - 1
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 4 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0 7 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΕΣ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 5 - 4
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 3 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 0 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 3 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1η φάση
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 3 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 3 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 1 - 3
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 4 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 2 - 4
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5 1 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 0 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 3 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΕΡΑ 0 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 2 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 4 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 1 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 4 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΟΝΕ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 5 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 5 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.