[αναλυτική]

ΕΠΣΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Τσιμισκή 31, 54624 Θεσσαλονίκη
τηλ.: 2310.284.285, 286.279
fax: 2310.229.874
email: info@epsm.gr



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)  
Νεότερα αποτελέσματα
(5η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ62ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

Βαθμολογία

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 12
0
14-5
4-0-0
3-0
1-0-0
11-5
3-0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 9
0
11-7
3-0-1
6-7
1-0-1
5-0
2-0-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 7
0
6-3
2-1-0
3-1
1-1-0
3-2
1-0-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 6
0
6-4
2-0-1
4-1
1-0-0
2-3
1-0-1
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 6
0
14-14
2-0-2
12-8
2-0-1
2-6
0-0-1
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ 5
0
5-5
1-2-1
0-2
0-1-1
5-3
1-1-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
0
7-7
1-1-2
6-5
1-0-1
1-2
0-1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 4
0
2-5
1-1-2
2-2
1-0-1
0-3
0-1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3
0
3-7
1-0-3
2-6
0-0-2
1-1
1-0-1
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3
0
6-12
1-0-3
2-2
1-0-1
4-10
0-0-2
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1
0
3-8
0-1-3
1-2
0-1-1
2-6
0-0-2

Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.



Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 6 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

2η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 4 ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

4η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

6η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

8η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

10η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

11η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

14η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

15η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

16η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

17η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

18η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

19η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ

20η αγωνιστική
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ

21η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

22η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ




© mascot network

Server report a/u: 155