[αναλυτική]

ΕΠΣΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Τσιμισκή 31, 54624 Θεσσαλονίκη
τηλ.: 2310.284.285, 286.279
fax: 2310.229.874
email: info@epsm.gr




Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου, Δευτέρας και Τρίτης 24-27 Νοεμβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24.11.2012

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΥΠΟ-ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Μπακιρτζόγλου Φώτης



Μακεδονικός - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουλίδης Χρήστος - Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ



Εθνικός Πυλαίας - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παλάτσιος Απόστολος - Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΥΠΟ-ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------

Μαραθώνας - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σουργκούνης Ευστράτιος - Α'Βοήθ.:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Μακεδονικός Λητής - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Λητής - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τουμπουλίδης Νίκος - Α'Βοήθ.:Παπαδοπούλου Αθηνά



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ελευθεριακός

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παρμακλής Πέτρος - Α'Βοήθ.:Καλλίδης Αθανάσιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Πετρωτού - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Πετρωτού - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος



Αστέρας Αμπελοκήπων - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.:Πάζης Ιωάννης



Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζαραφίδης Χρήστος - Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μελιτέας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαρκόπουλος Μιχάλης - Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί



Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Χορτιάτη - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.:Ξυλούρης Νικόλαος









Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σωτηριάδης Αναστάσιος - Α'Βοήθ.:Θεοδουλίδης Ιάκωβος



ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χοροζόπουλος Βασίλης - Α'Βοήθ.:Σαράφης Αλέξανδρος



Αχιλλέας Περαίας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Περαίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φυλακτάκης Δημήτριος - Α'Βοήθ.:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ασσήρου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Αδένδρου - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης



Δόξα Ελπίδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζαρογιάννης Στυλιανός - Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Ντέμη



Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Βραχιάς - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Κων/νος - Α'Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Πήγασος

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Γαϊτανίδης Σταύρος - Α'Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης



Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Νικολαϊδης Πέτρος - Α'Βοήθ.:Μαργιούλα - Σιάρκου Χ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αίολος - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00

- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν



ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ιπποκράτης Σουρωτής

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν



Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Φλόγα Ανάληψης

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Στρατάκης Ιωάννης











Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΓΣ Φοίνικα - Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Φλόγα Λαγκαδικίων - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Πολυχρονάκης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος



Βρασίδας Βρασνών - Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Λαζαρίδης Κωνσταντίνος



ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Αποστόλου Χρήστος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονία 95 - Απόλλων Καστανά

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Σαββίδου Ελίνα



Ελπίδες Χαλάστρας - Θεσσαλονίκη

Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φιλοξένης Συμεών - Α'Βοήθ.:Χατζηαποστόλου Γεώργιος



Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΣ Μενεμένης

Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ιωάννης Παπάφης - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μαρκόπουλος Μιχάλης - Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί



Κανάρης - Δόξα Λακκιάς

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Βασίλειος



Πανόραμα - Μαντουλίδης

Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00 - Α'Βοήθ.:Βαλσαμίδης Χαράλαμπος



Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτασιάδης Γιώργος - Α'Βοήθ.:Χορόζογλου Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δράση Αρδαμερίου - Ηρακλής Χρυσαυγής

Γήπεδο:Αρδαμερίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηαθανασίου Πέτρος - Α'Βοήθ.:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

Δοϊτσίδης, Κουτσοκώστας, Μάρκου, Παπαδόπουλος Γ., Τζαβέλλας, Χατζησιδέρης, Χατζηστρατής.



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25.11.2012

Δ’ ΕΘΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα:15.00



Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα:15.00



Καμπανιακός – Δόξα Χέρσου

Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:15.00



A’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – (5η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30



Β’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – (3η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – Πιερίδες Μούσες

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (πλαστικό) - ώρα:15.00 - Α' βοήθειες:Γκαμπέτα Αναστασία



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΥΠΟ-ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------

Ενωση Συκεών - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μιδούχας Δημήτρης - Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Στόικος Χαρίλαος - Α'Βοήθ.:Τζαβέλλας Αναστ - Νεκτ



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:13.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΥΠΟ-ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φιλοξένης Συμεών - Α'Βοήθ.:Τσαμαντουρίδης Γιάννης



ΑΠΕ Λαγκαδά - Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σιδηρόπουλος Γιώργος - Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κανονιέρηδες - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Διαμαντίδης Παναγιώτης - Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Ντέμη



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Κων/νος - Α'Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος



Βορράς Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μαλεζάς Λεωνίδας - Α'Βοήθ.:Πάζης Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νίκη Ευκαρπίας - Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Νικολαϊδης Πέτρος - Α'Βοήθ.:Δοϊτσίδης Χαράλαμπος



Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Τερψιθέας

Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζάχαρης Γεώργιος - Α'Βοήθ.:Χατζηαποστόλου Γεώργιος



Δόξα Αγ.Παύλου - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κυριαζής Ηλίας - Α'Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Γεωργιάδης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος



Αναγέννηση 2005 - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κομπορόζος Αναστάσιος - Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Χελιδόνια - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη



Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Μαυρίδης



ΑΕ Φαλήρου - Φοίνικας Καλαμαριάς

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Μαδιάνος Νικόλαος



ΑΕ Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Μιχάλης - Α'Βοήθ.:Καλλίδης Αθανάσιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηαθανασίου Πέτρος - Α'Βοήθ.:Τσούτσας Γεώργιος



ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Αρετής

Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καμπαρμάκης Χρήστος - Α'Βοήθ.:Παπαδοπούλου Αθηνά



Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Τρίτων Βόλβης

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δολμάς Γιώργος - Α'Βοήθ.:Ξυλούρης Νικόλαος



Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Πολύδωρας Νικόλαος



Μακεδονικός Ασκού - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Ασκού - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Σαλεπάκης Ζαφείρης - Α'Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ντίνος Κούης - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Ζάχαρης Γεώργιος - Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος



Αστραπή Δενδροποτάμου - Ταύροι Ελ.Κορδελιού

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παλάτσιος Απόστολος - Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος



ΑΕ Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μάτας Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Μαγνησιακός

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κισίρης Δημήτριος - Α'Βοήθ.:Παπαστεργίου Ιωάννης



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φωτιάδης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Χατζησιδέρης Σιδέρης



Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Πετρωτού - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάϊτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αριστοτέλειο Κολέγιο

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σωτηριάδης Αναστάσιος - Α'Βοήθ.:Παπαδήμος Κωνσταντίνος



ΑΕ Ποντίων - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ ΝΑΘ 2.- ώρα:15.00 - Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Αισχύλος Θεσσαλονίκης - Προοδευτική

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.00

Παρατηρητής:Σαμολαδάς Νικόλαος - Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φυλακτάκης Δημήτριος - Α'Βοήθ.:Κοτζαμάνης Βασίλειος



Πέρα - Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:11.00 - Α'Βοήθ.:Λάμπρου Μαρία



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος



Ερμής Μηχανιώνας - Αριστοτέλης

Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:15.00 - Α'Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος



Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παρμακλής Πέτρος - Α'Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζαδικόπουλος Δημήτριος - Α'Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος



Φοίνικας Σχολαρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τουμπουλίδης Νίκος - Α'Βοήθ.:Φωτιάδης Παναγιώτης



ΠΑΟ Ξυλούπολης - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:15.00 - Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Λευκοχωριακός - Αστέρας Ανάληψης

Γήπεδο:Λευκοχωρίου - ώρα:15.00 - Α'Βοήθ.:Χορόζογλου Γεώργιος



Δόξα Δρυμού - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Δρυμού - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Α'Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Λαγυνών - ΑΕ Κορώνειας

Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.:Μαργιούλα - Σιάρκου Χ



ΑΣ Αρέθουσα - Πρόοδος Αδάμ

Γήπεδο:Αρέθουσας - ώρα:15.00 - Α'Βοήθ.:Χατζηγεωργίου Μπάμπης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:15.00 - Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος



Εύοσμος 2006 - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:13.00 - Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Καρτερών - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο:Λευκοχωρίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Καμπαρμάκης Χρήστος - Α'Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης



Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00

- Α'Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος



ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ορφέας Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00

- Α'Βοήθ.:Τζαβέλλας Αναστ - Νεκτ



ΑΟ Θράκης - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουλίδης Χρήστος - Α'Βοήθ.:Πιπύρος Δημήτριος



ΠΟ Ξηροκρήνης - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:13.00

Παρατηρητής:Κομπορόζος Αναστάσιος - Α'Βοήθ.:Παπαστεργίου Ιωάννης









Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.30

Παρατηρητής:Νερατζίδης Χρήστος - Α'Βοήθ.:Σαββίδου Ελίνα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών - Μελισσουργός

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Μπαγγέας Πέτρος



Εθνικός Προφήτη - Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο:Προφήτη - ώρα:11.00

- Α'Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης



Θύελλα Περιστερώνα - ΜΑΣ Στίβου

Γήπεδο:Περιστερώνας - ώρα:11.30

- Α'Βοήθ.:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



Απόλλων Απολλωνίας - Φλόγα Κοκκαλούς

Γήπεδο:Απολλωνίας - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σαρηγιαννίδης Αναστάσιος - Α'Βοήθ.:Γάτσιου Ελεονώρα



Αστραπή Νικομηδινού - Δόξα Μαυρούδας

Γήπεδο:Νικομηδινού - ώρα:15.00

- Α'Βοήθ.:Βαλσαμίδης Χαράλαμπος





ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.00 – 12.00: Δοϊτσίδης, Μαυρίδης, Μπαγγέας, Παπαδόπουλος Β., Πιπύρος.

15.00: Παπαγρηγορίου, Σαράφης, Στρατάκης, Ζησόπουλος, Κελεσίδης Β., Κολόκας, Μακρίδης.







































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26.11.2012



ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Εθνικός Ευόσμου - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:18.00

- Α'Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης



Μακεδονικός - Ιωνικός

Γήπεδο:Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα:16.00

- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης



Ελπίδες Χαλάστρας - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα:18.00

- Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος



ΡΕΠΟ: ΑΕ Ευόσμου και Σταυραετός Ευξεινούπολης





ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Προοδευτική - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:16.00

- Α'Βοήθ.:Ξυλούρης Νικόλαος



Πυρσός Θεσσαλονίκης - Φοίνικας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:16.00

- Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος



Αργώ - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:16.00

- Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος





ΤΡΙΤΗ 27.11.2012

ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:16.00

- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΡΕΠΟ: Αίολος



© mascot network

Server report a/u: 114