[αναλυτική]

ΕΠΣΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Τσιμισκή 31, 54624 Θεσσαλονίκη
τηλ.: 2310.284.285, 286.279
fax: 2310.229.874
email: info@epsm.gr




Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομής

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
TΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ


ΝΕΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΚΑΔ.ΜΙΚΡΑΣ - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Λάμπρου Μαρία
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Μπακιρτζόγλου Φώτης
Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2 - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπεδο:Μάττα 2 (Ραιδεστού) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Θεοδουλίδης Ιάκωβος
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΡΗΣ
Γήπεδο:Μάττα 3 (Ραιδεστού) - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


ΝΕΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
Ερμής Καλαμαριάς - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Σαράφης Αλέξανδρος
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Λάμπρου Μαρία
Ιπποκράτης Σουρωτής - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1 - Μαντουλίδης
Γήπεδο:Μάττα 2 (Ραιδεστού) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Θεοδουλίδης Ιάκωβος
AΕ Φαλήρου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος


ΝΕΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μαραθώνας
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη
Αριστοτέλης - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη
Αναβάλλεται ο αγώνας ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – Μπέμπηδες 2000


ΝΕΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Καλλίδης Αθανάσιος
ΠΑΟΚ - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Κ-17) 2 - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας 1


ΝΕΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ΠΕΥΚΩΝ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Δοϊτσίδης Χαράλαμπος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Χατζησιδέρης Σιδέρης
Ακρίτες Συκεών - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Χατζησιδέρης Σιδέρης
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Φλόγα Ανάληψης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν
Αναβάλλεται ο αγώνας Νίκη Ευκαρπίας – Κισσός Χορτιάτη


ΝΕΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:11.00

Λέοντες - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος
ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 - Αναγέννηση 2005
Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Μαργιούλα - Σιάρκου Χ
Φοίνικας Πολίχνης - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:14.00
- Α'Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος


ΑΠΕ Λαγκαδά - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2
Γήπεδο:Περιβολακίου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαγγέλου Αναστάσιος


ΝΕΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο:ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΙΚΟΤΖΙΔΗ - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Αμπελοκήπων - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο:ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΙΚΟΤΖΙΔΗ - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Γάτσιου Ελεονώρα
Αίας Ευόσμου - Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Πολύδωρας Νικόλαος


ΝΕΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης
Αγροτικός Αστέρας - Εσπερος Σταυρούπολης
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Γάτσιου Ελεονώρα
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Γάτσιου Ελεονώρα
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Σαββίδου Ελίνα


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ


ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Περαίας (Παραλία) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος
Αριστοτέλειο Κολέγιο - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος


ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1999) - ΠΑΟΝΕ 1999
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ/ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ 1999
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:14.00
- Α'Βοήθ.:Μπακιρτζόγλου Φώτης
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 (1999) - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Χορτατζήδων - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Γελαδάρη Αναστασία


ΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο:Μάττα 3 (Ραιδεστού) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 1998 - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Μπακιρτζόγλου Φώτης
Ερμής Καλαμαριάς - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Σαράφης Αλέξανδρος
ΟΑΑ ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 - Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
ΡΕΠΟ: Ελπίδα Τούμπας


ΠΑΙΔΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Καλλίδης Αθανάσιος
Μέντεκας Καλαμαριάς - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη
Εθνικός Πυλαίας - ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος
Μαραθώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη
Αναβάλλεται ο αγώνας ΠΑΟΚ 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς


ΠΑΙΔΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΠΑΟΚ (1999) - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:13.30
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος
ΟΑΑ ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2 - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (1999-2000)
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ


Ιωάννης Παπάφης - ΑΡΗΣ (1998)
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΕ Φαλήρου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1998)
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Σαράφης Αλέξανδρος


ΠΑΙΔΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ΠΕΥΚΩΝ - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Δοϊτσίδης Χαράλαμπος
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κουτσοκώστας Θεοχάρης
Αναββάλλεται ο αγώνας Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Ρετζικίου 2
ΡΕΠΟ: ΑΣ Αγιος Παύλος & ΑΕ Φιλύρου


ΠΑΙΔΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν
Νίκη Ευκαρπίας - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
Γήπεδο:ΟΕΚ Ευκαρπίας - ώρα:
- Α'Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 - Π.ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡ. 1
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Πολύδωρας Νικόλαος
ΑΣ ΠΑΟΚ (ΝΕΑΝΙΔΕΣ) - ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1
Γήπεδο:ΟΕΚ Ευκαρπίας - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος
ΒΑΟ - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν


ΠΑΙΔΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΚΥΨΕΛΗ - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Χατζηαποστόλου Γεώργιος
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος
ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΙΚΟΤΖΙΔΗ - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Σ2
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης



ΠΑΙΔΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:ΟΕΚ Ευκαρπίας - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ 2 - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαποστόλου Γεώργιος
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1
Γήπεδο:ΟΕΚ Ευκαρπίας - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος
Αγροτικός Αστέρας - Π.ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡ. 2
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Γάτσιου Ελεονώρα
Εθνικός Ευόσμου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Πολύδωρας Νικόλαος


ΠΑΙΔΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 (1999) - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Σαββίδου Ελίνα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 - ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Πολύδωρας Νικόλαος
FOOTBALL CLUB TALENTS - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Σαββίδου Ελίνα
ΑΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005/ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης


ΠΑΙΔΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1 - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
ΜΑΣ Αγχιάλου - ΠΑΟΚ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
Γήπεδο:Ξηροχωρίου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Σπυρίδης Χριστόφορος
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Ιωνικός
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΡΕΠΟ: ΑΕ Ωραιοκάστρου 2




ΠΑΙΔΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Καμπανιακός
Γήπεδο:Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Τσαμαντουρίδης Γιάννης
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Καπούλα Ζωή
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Κάτω Γέφυρας - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Τσαμαντουρίδης Γιάννης
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός Γέφυρας


ΠΑΙΔΩΝ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
Τρίτων Βόλβης - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο:Βόλβης - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Λαζαρίδης Κωνσταντίνος
Εθνικός Λαγυνών - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαγγέλου Αναστάσιος
Εθνικός Σοχού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Λαζαρίδης Κωνσταντίνος
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδοπούλου Αθηνά


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11 Χ 11


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο:Χορτατζήδων - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Γελαδάρη Αναστασία
Αχιλλέας Περαίας - ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2000-1 (1)
Γήπεδο:Περαίας (Παραλία) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Μάττα 2 (Ραιδεστού) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Θεοδουλίδης Ιάκωβος
ΡΕΠΟ: Αρης 2000 (1) & ΣΦΚ Πιερικ’ος


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2001 (2) - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 (2001) - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Χορτατζήδων - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Γελαδάρη Αναστασία
ΡΕΠΟ: Αρης 2001 (3) & Εθνικός Πυλαίας


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2000 - ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:13.30

Εσπερος Σταυρούπολης - Ντίνος Κούης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Σαββίδου Ελίνα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2000 - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:09.00

ΡΕΠΟ: Π. Μελάς & ΑΟ Πρωτέας

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΑΠ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2 - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2001 - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:12.30

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡ. 2
Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαποστόλου Γεώργιος
ΑΕ Ρετζικίου - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ΠΕΥΚΩΝ - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Δοϊτσίδης Χαράλαμπος
ΡΕΠΟ: Αρης 2000 (2)


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:15.30

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1 - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2001 - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:10.00

Δόξα Ελπίδας - ΜΑΚΕΔΟΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:14.30

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες Ιωνίας



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9




ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 2 - ΑΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Γήπεδο:Δ.ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΑΟΝΕ) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο:Δ.ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΑΟΝΕ) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
Αναγέννηση Ρυσίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Δ.ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΑΟΝΕ) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝΕ & Πυρσός Αγ. Τριάδας


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Ερμής Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Πανδέρη Αθανασία
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Πανδέρη Αθανασία
Αετός Βασιλικών - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Πανδέρη Αθανασία
REAL TEAM - ΑΣ ΑΡΗΣ 2002
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Πανδέρη Αθανασία
ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
NAUTILUS - Μαραθώνας
Γήπεδο:ΣΑΝΤΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη
ΑΕ Κρήνης - Αριστοτέλης
Γήπεδο:ΣΑΝΤΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο:ΣΑΝΤΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη
Ηφαιστος - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:ΣΑΝΤΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη
Σαντος Πανοράματος – Μακεδόνες –Φοίνικας
Γήπεδο: Σαντος Πανοράματος – ώρα: 10.00
-Α’ Βοηθ: Σιλάγκι Αφροδίτη


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΡΗΣ 2001 (4) - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2
Γήπεδο:Champions - ώρα:10.00

ΑΕ Φιλύρου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Champions - ώρα:11.00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ΠΑΟΚ 2002
Γήπεδο:Champions - ώρα:12.00

ΡΕΠΟ: ΑΣ Πρωταθλητές & ΑΕ Ρετζικίου


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΒΑΟ 2
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος
Νίκη Ευκαρπίας - ΜΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος
ΡΕΠΟ: Λέοντες 1


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Μαργιούλα - Σιάρκου Χ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΥΟΣΜΟΥ - Ελευθεριακός
Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Μαργιούλα - Σιάρκου Χ
ΛΕΟΝΤΕΣ 2 - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2
Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:16.00
- Α'Βοήθ.:Μαργιούλα - Σιάρκου Χ
ΒΑΟ 1 - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 1
Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:14.00
- Α'Βοήθ.:Μαργιούλα - Σιάρκου Χ
ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 7ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
Δόξα Αδένδρου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
Ολυμπιακός Κυμίνων - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 - Καμπανιακός
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΡΕΠΟ: Αξιός Ανατολικού



ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 8ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Ιωνικός
Γήπεδο:Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 - Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο:Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΡΕΠΟ: ΑΕ Νέων Σίνδου & Δόξα Πενταλόφου


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 9ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος
Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Κορώνειας
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Σταυρού



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
TΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΠΥΡΣΟΣ ELITE 2 - ΠΥΡΣΟΣ ELITE 1
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:11.30

Αναγέννηση Επανομής - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:11.30

Ποσειδών Μηχανιώνας - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:10.30


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 1
Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Στρατάκης Ιωάννης
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 2 - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Στρατάκης Ιωάννης


Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Θερμαικός Θέρμης
Γήπεδο: Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) –ώρα:10.00
-Α’ Βοηθ: Στρατάκης Ιωάννης
ΡΕΠΟ: Θρίαμβος Ταγαράδων


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΕ ΝΕΩΝ ΚΡΗΝΗΣ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Παπαστεργίου Ιωάννης
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Παπαστεργίου Ιωάννης
ΟΑΑ ΓΑΛΑΞΙΑΣ - Μαραθώνας
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Παπαστεργίου Ιωάννης
Βόσπορος Καλαμαριάς - REAL TEAM
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Παπαστεργίου Ιωάννης

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Σαντος - ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1
Γήπεδο:Τζιόλας - ώρα:09.00

Αρης - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2
Γήπεδο:Τζιόλας - ώρα:11.00

Αστέριας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
Γήπεδο:Τζιόλας - ώρα:10.00

ΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Ηφαιστος 2
Γήπεδο:Τζιόλας - ώρα:12.00


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Δίονυσος Μαλακοπής - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Champions - ώρα:10.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ 1
Γήπεδο:Champions - ώρα:12.00

ΑΕ Ρετζικίου – Ηρακλής 1908
Γήπεδο:Champions - ώρα:11.00

ΑΣ Πρωταθλητές 2 - ΠΑΟΚ 2003
Γήπεδο:Champions - ώρα:13.00


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ Πρωτέας 3
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:10.00


Ενωση Ποντίων Αμπελοκήπων - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:09.00

Ενωση Ανθ/πων Καρατάσου 1 -Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:09.00

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2 - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:10.00

ΡΕΠΟ: ΑΟ Πρωτέας 4


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 1 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2003
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 2 - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΣ ΠΑΟΚ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
ΡΕΠΟ: Ντ. Κούης 2


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 1
Γήπεδο:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑ - ώρα:15.00

Εσπερος Σταυρούπολης - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 2
Γήπεδο:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑ - ώρα:14.00

Νίκη Ευκαρπίας - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑ - ώρα:16.00

ΒΑΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005/ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Γήπεδο:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑ - ώρα:13.00


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
Εθνικός Ευόσμου - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:14.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
Ελευθεριακός - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 5
Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
Αίας Ευόσμου - ΑΑΠ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Γήπεδο:Κανονιέρηδων - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος

ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ 1
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαγγέλου Αναστάσιος
Ντίνος Κούης - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ 2
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαγγέλου Αναστάσιος
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ιωνικός
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαγγέλου Αναστάσιος
Αναβάλλεται ο αγώνας Νίκη Νεοχωρούδας – ΠΑΟΚ Σταυρού


ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 2
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΟΙ ΑΕΤΟΙ - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 2


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ


ΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ/ΡΟΥ - Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο:Soccermania - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 2
Γήπεδο:Soccermania - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος
Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 1
Γήπεδο:Soccermania - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος

Πυρσός Elite 1 – Πυρσός Elite 2
Γήπεδο: Soccermania – ώρα: 10.00

ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Περαίας


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
Ηφαιστος - ΟΑΑ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
Γήπεδο:Τζιόλας - ώρα:13.00

Μπέμπηδες 2000 - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Τζιόλας - ώρα:11.00

ΑΕ ΝΕΩΝ ΚΡΗΝΗΣ 2 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Τζιόλας - ώρα:11.00

Κόσμος Ν. Μαουδανιών – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο:Τζιόλας - ώρα:12.00

Αετός Βασιλικών - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο:Τζιόλας - ώρα:10.00

ΡΕΠΟ: ΑΕΝ Κρήνης 1


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ 1 - ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2005
Γήπεδο:Champions - ώρα:14.00

ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ Αρης
Γήπεδο:Champions - ώρα:12.00

ΠΑΟΚ 2004 - ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ 2
Γήπεδο:Champions - ώρα:13.00

Εθνικός Πυλαίας – ΑΣ ΑΚ Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο:Champions - ώρα:10.00

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Champions - ώρα:11.00


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
Ελπίδες Συκεών - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 1
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος


ΡΕΠΟ: ΑΟ Λέοντες 2


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:13.00

Αίας Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:12.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 - Ιωνικός
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:10.00

Ελευθεριακός - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:11.00


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΒΑΟ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:11.00

Ελπίδες Ηλιούπολης – Π. Μελάς/Ελπ. Σταυ/λης
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:12.00

ΑΣ Νεάπολης – Μ. Αλεξανδος Καλοχωρίου
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:11.00


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:12.40
- Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΜΑΣ Αγχιάλου - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:12.40
- Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ


ΜΠΑΜΠΙΝΙ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Football Sport Center - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
ΠΥΡΣΟΣ ELITE - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Football Sport Center - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής

ΠΑΟΚ 2006 (1) - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Football Sport Center - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς & ΠΑΟΚ 2


ΜΠΑΜΠΙΝΙ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Ελπίδες Συκεών - ΑΣ ΑΚ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο:ΔΕΛΑΣΑΛ - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Εθνικός Ευόσμου - ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
Γήπεδο:ΔΕΛΑΣΑΛ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΑΟ
Γήπεδο:ΔΕΛΑΣΑΛ - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος


Αναπληρωτές Γιατροί – Α’ Βοηθειών της Κυριακής 16/12/2012
------------------------------------------------------------------------
Γελαδάρη, Θεοδουλίδης, Μακρίδης, Μαργιούλα - Σιάρκου

Προκηρύξεις, δηλώσεις συμμετοχής κλπ αγωνιστικής περιόδου 2013-14


© mascot network

Server report a/u: 1