ΕΠΙΣΗΜΟ WEBSITE ΤΗΣ
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Τσιμισκή 31, 54624 Θεσσαλονίκη - email: info@epsm.gr
τηλ.: 2310.284.285, 286.279 - fax: 2310.229.874




Σημ: οι διαφημίσεις του Google είναι διαφορετικές για κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το www.epsm.gr δεν φέρει καμία ευθύνη καθώς το περιεχόμενό τους είναι διαφορετικό για κάθε επισκέπτη.


ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ GRASSROOTS (ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΕΠΟ –UEFA)  




ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 8 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ GRASSROOTS (ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΕΠΟ –UEFA)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ – ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 1 - χόρτο)
------------------------------------------------
Ωρα: 09.00 Αρης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Ωρα: 09.30 Μαραθώνας – Εσπερος Τερψιθέας
Ωρα: 10.00 Αρης – ΑΟ Λέοντες
Ωρα: 10.30 Μαραθώνας – Αίας Ευόσμου
Ωρα: 11.00 Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Εθνικός Ευόσμου
Ωρα: 11.30 Ελπίδες Χαλάστρας – ΠΑΟΚ
Ωρα: 12.00 Απόλλων Κ. Σχολαρίου – ΑΟ Πρωτέας
Ωρα: 12.30 Ελπίδες Χαλάστρας – Ελπίδες Ηλιούπολης

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ - ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 2 – χόρτο)
------------------------------------------------
Ωρα: 09.00 Ηφαιστος – Ελπίδες Συκεών
Ωρα: 09.30 Αριστοτέλης - Αίας Ευόσμου
Ωρα: 10.00 Ντίνος Κούης – Αγ.Γεωργίου Ν. Κρήνης
Ωρα: 10.30 Αριστοτέλης – Δόξα Ελπίδος Ευόσμου
Ωρα: 11.00 Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΣ Ιωνικός
Ωρα: 11.30 Εθνικός Πυλαίας – Ελπίδες Ηλιούπολης
Ωρα: 12.00 Θρίαμβος Ταγαράδων – Εθνικός Ευόσμου
Ωρα: 12.30 Εθνικός Πυλαίας – ΑΟ Π. Μελάς

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ – ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 3 – πλαστικό)
-------------------------------------------------
Ωρα: 09.00 Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – ΑΟ Λέοντες
Ωρα: 09.30 Real Team – Δόξα Ελπίδος Ευόσμου
Ωρα: 10.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ηφαίστος
Ωρα: 10.30 Real Team – Κεραυνός Κολχικού
Ωρα: 11.00 Αετός Βασιλικών – Νίκη Ευκαρπίας
Ωρα: 11.30 Κισσός Χορτιάτη – ΑΟ Π. Μελάς
Ωρα: 12.00 Αετός Βασιλικών – Βορράς Αμπελοκήπων
Ωρα: 12.30 Κισσός Χορτιάτη – Φοίνικας Πολίχνης

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ – ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 4 – πλαστικό)
-----------------------------------------------
Ωρα: 09.00 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΒΑΟ
Ωρα: 09.30 Αχιλλέας Περαίας – Κεραυνός Κολχικού
Ωρα: 10.00 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ελπίδες Συκεών
Ωρα: 10.30 Αχιλλέας Περαίας – Ενωση Ποντίων Αμπελοκήπων
Ωρα: 11.00 Θερμαικός Θέρμης – Βορράς Αμπελοκήπων
Ωρα: 11.30 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Φοίνικας Πολίχνης
Ωρα: 12.00 Θερμαικός Θέρμης – ΑΣ Ιωνικός
Ωρα: 12.30 Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΟΚ

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ – ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 5 – χόρτο)
----------------------------------------
Ωρα: 09.00 ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – Ντίνος Κούης
Ωρα: 09.30 Διόνυσος Μαλακοπής – Ενωση Ποντίων Αμπελοκήπων
Ωρα: 10.00 ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ΒΑΟ
Ωρα: 10.30 Διόνυσος Μαλακοπής – Εσπερος Τερψιθέας
Ωρα: 11.00 ΑΣ Αστέρια – ΑΟ Πρωτέας
Ωρα: 11.30 Εθνικός Μετεώρων – Αναγέννηση 2005
Ωρα: 12.00 ΑΣ Αστέρια – Νίκη Ευκαρπίας
Ωρα: 12.30 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση 2005

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ GRASSROOTS (ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΕΠΟ –UEFA)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ – ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 1 - χόρτο)
----------------------------------------------
Ωρα: 09.30 Μπέμπηδες 2000 – ΑΟ Λέοντες
Ωρα: 10.00 Απόλλων Καλαμαριάς – Αίας Ευόσμου
Ωρα: 10.30 Μπέμπηδες 2000 – Ελπίδες Συκεών
Ωρα: 11.00 Απόλλων Καλαμαριάς – Ντίνος Κούης
Ωρα: 11.30 Αετός Βασιλικών – ΑΟ Π. Μελάς
Ωρα: 12.00 Αετός Βασιλικών – ΑΟ Πρωτέας

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ – ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 2 – χ.ορτο)
-------------------------------------------
Ωρα:09.30 ΑΣ Αρης – ΑΣ Ελπίδες Συκεών
Ωρα: 10.00 Ηφαιστος – Ντινος Κούης
Ωρα: 10.30 ΑΣ Αρης – Εθνικός Μετεώρων
Ωρα: 11.00 Ηφαιστος – ΒΑΟ
Ωρα: 11.30 ΠΑΟΚ – ΑΟ Πρωτέας
Ωρα: 12.00 ΠΑΟΚ – Νίκη Ευκαρπίας

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ – ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 3 – πλαστικό)
--------------------------------------------------
Ωρα: 09.30 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Μετεώρων
Ωρα: 10.00 Εθνικός Πυλαίας – ΒΑΟ
Ωρα: 10.30 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Ευόσμου
Ωρα: 11.00 Εθνικός Πυλαίας – Ελπίδες Ηλιούπολης
Ωρα: 11.30 ΑΣ ΑΚ Πρωταθλητές Πεύκων – Νίκη Ευκαρπίας
Ωρα: 12.00 ΑΣ ΑΚ Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ Νεάπολης

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ – ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 4 – πλαστικό)
--------------------------------------------------------
Ωρα: 09.30 ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – Εθνικός Ευόσμου
Ωρα: 10.00 Θρίαμβος Ταγαράδων – Ελπίδες Ηλιούπολης
Ωρα: 10.30 ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ΑΟ Λέοντες
Ωρα: 11.00 Θρίαμβος Ταγαράδων – Αίας Ευόσμου
Ωρα: 11.30 Γαλαξίας – ΑΣ Νεάπολης
Ωρα: 12.00 Γαλαξίας – ΑΟ Π. Μελάς

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ - ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 5 – πλαστικό)
-----------------------------------------------------
Ωρα: 09.30 ΠΑΟΚ – ΑΟ Π. Μελάς
Ωρα: 10.00 Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – Εθνικός Ευόσμου
Ωρα: 10.30 ΠΑΟΚ – Εθνικός Μετεώρων
Ωρα: 11.00 Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – Ελπίδες Συκεών
Ωρα: 11.30 Θερμαικός Θέρμης – ΑΣ ΑΚ Πρωταθλητές Πεύκων
Ωρα: 12.00 Θερμαικός Θέρμης - Ε.Α.Κ.

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣΜ – ΜΙΚΡΑ (Γήπεδο 5 – πλαστικό)
--------------------------------------
Ωρα: 09.30 Μπέμπηδες 2000 – Εθνικός Μετεώρων
Ωρα: 10.00 Απόλλων Καλαμαριάς – Ελπίδες Συκεών
Ωρα: 10.30 Μπέμπηδες 2000 – ΑΟ Π> Μελάς
Ωρα: 11.00 Απόλλων Καλαμαριάς – Εθνικός Ευόσμου
Ωρα: 11.30 Θρίαμβος Ταγαράδων – Ε.Α.Κ.
Ωρα: 12.00 Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΣ ΑΚ Πρωταθλητές Πεύκων

Αρχική Σελίδα
Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Προσωπικό
Τοποθεσία & Τηλέφωνα
Newsletter
Επικοινωνία
Έγγραφα & Υποδείγματα
Αναζήτηση ποδοσφαιριστών
Φωτογραφίες
Video
Links
Α1 ερασιτεχνική
Α ερασιτεχνική - 1ος όμιλος
Α ερασιτεχνική - 2ος όμιλος
Α ερασιτεχνική - 3ος όμιλος
Α ερασιτεχνική - 4ος όμιλος
Β ερασιτεχνική - 1ος όμιλος
Β ερασιτεχνική - 2ος όμιλος
Β ερασιτεχνική - 3ος όμιλος
Β ερασιτεχνική - 4ος όμιλος
Β ερασιτεχνική - 5ος όμιλος
Γ ερασιτεχνική - 1ος όμιλος
Γ ερασιτεχνική - 2ος όμιλος
Γ ερασιτεχνική - 3ος όμιλος
Γ ερασιτεχνική - 4ος όμιλος
Server report a/u: 21
Server provider: OTE S.A.
Cross Browser Version © 2014
Cross Platform Version © 2014

Δημιουργία, Συντήρηση & Φιλοξενία
© mascot networkTM
Τηλέφωνο: 2310.281146