[αναλυτική]

ΕΠΣΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Τσιμισκή 31, 54624 Θεσσαλονίκη
τηλ.: 2310.284.285, 286.279
fax: 2310.229.874
email: info@epsm.gr




Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομών

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ(13η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ 1998-99 - Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:14.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
Θερμαϊκός Θέρμης - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:Θέρμης - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:ΚΑΛΛΙΔΗΣ
Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Αχιλλέας Περαίας - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Κουτσοκώστας Θεοχάρης
ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:11.00
Α' βοήθειες:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ/ΕΡΜΗΣ ΜΗΧ.
Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
Αετός Βασιλικών - ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ/ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚ.ΠΟΔ.
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝΕ & Θρίαμβος Ταγαράδων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
Μαραθώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Μαντουλίδης
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Καπούλα Ζωή
ΑΕ Φαλήρου - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
ΡΕΠΟ: Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης & Ατρόμητος Τριαδίου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:ΚΑΛΛΙΔΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Καπούλα Ζωή
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΚΗΣ
ΡΕΠΟ: Αχιλ. Τριανδρίας 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:11.15
- Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
Νίκη Ευκαρπίας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
Κισσός Χορτιάτη - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Καπούλα Ζωή
ΡΕΠΟ: Ντ. Κούης & ΑΕ Ρετζικίου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
Ελπίδες Ηλιούπολης - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
Αναγέννηση 2005 - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡ.
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:14.00

ΡΕΠΟ: Ακαδ. Γ. Κούδας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Μτέμης
Οδυσσέας Κορδελιού - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΡΕΠΟ: Αίας Ευόσμου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:Χρυσαυγής - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος
ΡΕΠΟ: Κανονιέρηδες
Αναβάλλεται ο αγώνας Μακεδ. Λητής – Εσπερος Τερψιθέας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 8ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Τσαμαντουριδης Γιάννης
Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2
Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου & Ολυμπιακός Κυμίνων


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(13η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - ΑΣ ΑΡΗΣ 1999
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Κουτσοκώστας Θεοχάρης
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΚΗΣ
ΠΑΟΚ 2000 - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝΕ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (ΔΥΤΙΚΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------------
ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΓΟΡΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Μτέμης
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡ.
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:14.00
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
Κεραυνός Κολχικού - ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:ΤΣΟΚΑΣ
ΡΕΠΟ: Ντ. Κούης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί

Αναγέννηση Ρυσίου - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
Ηφαιστος - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Αετός Βασιλικών - Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
ΠΑΟΚ 2001 - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ/ΠΑΟΔ - ΣΑΝΤΟΣ 2
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
ΑΕ Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
Μαραθώνας - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος
Ερμής Καλαμαριάς - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος
ΣΑΝΤΟΣ 1 - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΑΣ ΑΙΟΛΟΣ/ΠΡΩΤΕΑΣ - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΕ Φιλύρου - ΒΑΟ
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο:Αγ.Τριάδας Παύκων - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Συκεών

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡ.
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΠΑΟΚ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:11.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:12.30

ΡΕΠΟ: Φοίνικας Πολίχνης & Νίκη Ευκαρπίας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΛΑΣ/ΔΟΞΑ ΕΛΠ.ΕΥΟΣΜΟΥ - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
ΛΥΚΟΙ - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
ΡΕΠΟ: Α.Α. Γιαννιτσών 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2000-01
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Κουσίδης Καρυοφύλλης
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
Μακεδών Ευόσμου - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΡΕΠΟ: Αίας Ευόσμου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 8ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 - ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
Αγροτικός Αστέρας - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Κουσίδης Καρυοφύλλης
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 - ΕΛΛΗΣΠΟΝΔΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΡΕΠΟ: Ντ. Κούης & Δόξα Πενταλόφου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 9ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
Αξιός Ανατολικού - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Χαλάστρας & Καμπανιακός


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11 Χ 11

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΠΑΟΚ 2002 - ΠΑΟΝΕ (1)
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΑΣ ΑΡΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος
Αχιλλέας Τριανδρίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
ΗΡΑΚΛΗΣ 2002 - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Χορτατζήδων - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Γιαννακοπούλου Παναγιώτα
Ρεπο: Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:Χρυσαυγής - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος
Π.ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠ. - ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2001
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:11.30

Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΟΚ 2001-02
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Κουσίδης Καρυοφύλλης
Εθνικός Πυλαίας - ΗΡΑΚΛΗΣ 2001
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΚΗΣ
ΡΕΠΟ: Αρης 2001

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΚΑΔ. Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:09.30

Εθνικός Λαγυνών - ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2002
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
Φοίνικας Πολίχνης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:10.30


Εθνικός Μετεώρων - Ντίνος Κούης
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
Ντίνος Κούης - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:12.30

Δόξα Ελπίδος Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γηπ: Ελπίδος Ευ. – ώρα: 13.00
Α’ Βοηθ: Κουσίδης
ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Μτέμης
Ελπίδες Ηλιούπολης - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΑΛΙΑ)(10η αγωνιστική)
--------------------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο:Περαίας (Παραλία) - ώρα:11.30

Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟΝΕ
Γήπεδο:Περαίας (Παραλία) - ώρα:10.30

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΥΡΣΟΣ ELITE
Γήπεδο:Περαίας (Παραλία) - ώρα:09.30

Ρεπο: αΤΡΌΜΗΤΟς τΡΙΑΔΊΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (FFF ΘΕΡΜΗΣ)(12η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Αριστοτέλης
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:12.00

Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:10.00

ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:11.00

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:09.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:13.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ)(12η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ/ΠΑΟΔ
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ/Σ.ΚΩΦΙΔΗΣ
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΑΕ Πυλαίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Ερμής Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Ρεπο: παοκ 2003

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΛΕΟΝΤΕΣ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2001 (1) - ΠΑΟΚ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:10.00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ΠΑΥΛΟΣΜΕΛΑΣ (1)
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:09.00

Κυψέλη Νεάπολης - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2003
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:10.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:09.00

Ρεπο: αο πΡΩΤΈΑς 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ)(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2002
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:14.00

Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2)
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:10.00

Ελπίδες Ηλιούπολης - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (3)
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:15.00

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΒΑΟ
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:09.00

ΜΠΈΜΠΗΔΕς ιΩΝΊΑς 2 – Νίκη Ευκαρπίας
Γηπ: Ντ. Κούη – ώρα: 13.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ-ΝΥΜΦΑΙΟΥ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)
Γήπεδο:ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
Κανονιέρηδες - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο:ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΘΛ.ΕΡΓ.ΕΡΜΗΣ - ΕΥΟΣΜΟΣ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - ΑΕΝ ΣΙΝΔΟΥ
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:12.30

Μπέμπηδες Ιωνίας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:09.30

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:10.30

Εθνικός Σοχού - ΑΣ ΕΡΜΗΣ
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:11.30


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
(ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ)(12η αγωνιστική)
--------------------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΟΙ ΑΕΤΟΙ - ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
Δόξα Αδένδρου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS - 10 η αγωνιστική
-------------------------------------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟΚ 2003 – 2004 – ώρα: 13.00
Εθνικός Πυλαίας 2 – ΠΑΟΔ – ώρα: 09.00
Αχιλ. Τριανδρίας - Αστέρια 2 – ώρα: 11.00
Εθνικός Πυλαίας 1 – ΑΣ Παν’οραμα – ώρα: 10.00
ΑΕΠ Ηρακλής 1908 (2003) – Αστέρια 1 – ώρα: 12.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ FFF Θέρμης – 10η αγωνιστική
------------------------------------------------------------------
Αετός Βασιλικών – Ηφαιστος Θέρμης – ώρα: 13.00
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟΝΕ – ώρα: 11.00
Μαντουλίδης – Μπέμπηδες 2000 – ώρα: 10.00
Αναγ. Επανομής – Αχιλλέας Περαίας – ώρα: 12.00
Ιπποκράτης Σουρωτής – Θρίαμβος Ταγαράδων – ώρα: 09.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 10η αγωνιστική
-------------------------------------------------------------------
Αριστοτέλης – Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – ώρα: 09.00
Ποσειδών Καλαμαριάς – ΑΕΝ Κρήνης – ώρα: 11.00
Απολ. Καλάμαριάς – Μαραθώνας – ώρα: 10.00
Ερμής Καλαμ. – Αρης – ώρα: 12.00
Μ. Αλέξανδρος 2 – Μ. Αλεξανδρος 1 – ώρα: 13.00
Α’ Βοηθ: Ταχάρ Χεμσί

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 4ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – 10η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------
Π. Μελάς 3 – Λέοντες 1 – ώρα: 10.00
Λέοντες 2 – Α.Α. Γιαννιτσών 2003 – ώρα: 11.00
Μαχητές Πεύκων – Α.Α. Γιαννιτσών 2004 – ώρα: 12.00
Ελπίδες Συκεών – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα: 11.00
Εθνικός Μετεώρων – Πρωτ/τες Πεύκων – ώρα: 12.00

ΤΖΟΥΙΟΡ 5ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Π, ΜΕΛΑ – 10η αγωνιστική
-----------------------------------------------------------
Ενωση Ανθ. Καρατάσου – Κυψέλη Νεαπ. – ώρα: 11.00
ΒΑΟ – Φοίνικας Πολίχνης – ώρα: 10.00
Π. Μελάς 4 – ΑΣ Νεάπολης (Αντρέ Βιειρίνια) – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: Π. Μελάς 1

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 6ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – 10η αγωνιστική
----------------------------------------------------------------
Π. Μελάς 2 – Πρωτέας 1 – ώρα: 15.00
Πρωτέας 3 – Ακαδ. Γ. Κούδας – ώρα: 11.00
Νίκη Ευκαρπίας – Λύκοι – ώρα: 14.00
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά – ώρα: 12.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου 1 – ώρα: 13.00

ΤΖΟΥΒΙΟΡ 7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤ. ΚΟΥΗ – 1οη αγωνιστική
--------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου – Ντ. Κούης 2 – ώρα: 10.00
Λύκοι 2 – ΑΕ Ευόσμου 2 – ώρα: 12.00
Πρωτέας 2 – Αγροτικός Αστέρας – ώρα: 14.00
Ντ. Κούης 1 – Εθνικός Ευόσμου Α – ώρα: 13.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ -8ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – 10η αγωνιστική
-----------------------------------------------------------------------------
ΑΣ Ερμής – Ντ. Κούης 3 – ώρα: 12.00
Ενωση Ποντίων Αμπελοκήπων – Ιωνικός – ώρα: 13.00
Κανονιέρηδες – Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ώρα: 14,00
Αναβάλλεται ο αγώνας ΑΕ Αμπελοκήπων – Μπέμπηδες Ιωνίας
ΡΕΠΟ: Κεραυνός Κολχικού

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ – ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – 1οη αγωνιστική
--------------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας 1 – Ομόνοια Σίνδου – ώρα: 11.00
ΑΟ Μεσήμβριας – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα: 11.00
ΑΟΞ Αγ. Αθανασίου – Ελπίδες Χαλάστρας 2 – ώρα: 10.00
ΑΕΝ Σίνδου – ΠΑΠΚ Κυμίνων Μαλγάρων – ώρα: 10.00
Α’ Βοηθ: Πυρίοχος

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – 10η αγωνιστική
------------------------------------------------------------
Σμυρναικός Βαθυλάκκου – Αξιός Ανατολικού - ώρα: 11.30
Αναγ. Προχώματος – ΠΑΟ Κουφαλίων 2 – ώρα: 11.30
ΠΑΟ Κουφαλίων 1 – Αναγ. Χαλκηδόνας – ώρα: 10.30
Ακαδ. Οι Αετοί – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα: 10.30
Α’ Βοηθ: Χασάπης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – 10η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------------
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αναγ. Επανομής – ώρα: 11.00
Πυρσός Elite – Αχιλ. Περαίας – ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Φερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου & ΠΑΟΝΕ
Α’ Βοηθ:Μπακιρτζόγλου

2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Τζιόλας – 10η αγωνιστική
------------------------------------------------------------
Τοξότης – Ηφαιστος Θέρμης – ώρα: 12.00
Θερμαικός Θέρμης – Θρίαμβος Ταγαράδων – ώρα: 11.00
Αστέρια – Ιπποκράτης Σουρωτής – ώρα: 09.00
Μαντουλίδης – Αετός Βασιλικών – ώρα: 10.00

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 10 η αγωνιστική
------------------------------------------------------------------
Αριστοτέλης – Μ. Αλέξανδρος 1 – ώρα: 12.00
Μ. Αλέξανδρος 2 – Απολ. Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Real Team – ΑΕΝ Κρήνης – ώρα: 09.00
ΑΕΠ Ηρακλής 1908 (2006) – Αρης – ώρα: 10.00
Α’ Βοηθ: Ταχάρ Χεμσί

4ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS – 10η αγωνιστική
-------------------------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000 (1) – ώρα: 12.00
Μπέμπηδες 2000 (2) – Ποσειδών Καλαμ. – ώρα: 11.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλ. – Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – ώρα: 09.00
Αρης – ΠΑΟΔ – ώρα: 10.00

5ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – 10η αγωνιστική
---------------------------------------------------------------
Πρωτ/τες Πεύκων – Λέοντες 1 – ώρα: 12.00
ΑΠΕ Λαγκασά- Λύκοι – ώρα: 10.00
Α. Α. Γιαννιτσών – Ελπίδες Συκεών – ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Λέοντες 2

6ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Π. ΜΕΛΑ – 10η αγωνιστική
-----------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης (Αντρέ Βιερίνια) – Π. Μελάς 1 – ώρα: 11.00
Π. Μελάς 2 – Γ. Κούδας 2 – ώρα: 10.00
Γ. Κούδας 1 – Εθνικός Μετεώρων – ώρα: 09.00
ΒΑΟ – Π. Μελάς 3 – ώρα: 12.00

7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER – 10η αγωνιστική
---------------------------------------------------------------
ΑΣ Ερμής – Αίας Ευόσμου – ώρα: 10.00
Εθνικός Ευόσμου – Πρωτέας – ώρα: 11.00
Ντ. Κούης – Ελλήσποντος Κριθιάς – ώρα: 12.00

8ος ΟΜΙΛΟΣ – ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ – 1οη αγωνιστική
---------------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 1 – Ομόνοια Σίνδου – ώρα: 12.00
Μπέμπηδες Ιωνιας – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα: 10.00
Σμυρναικός Βαθυλάκκου – ΠΑΟ Κουφαλίων – ώρα: 12.00
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 2 – ΑΕΝ Σίνδου – ώρα: 11.00
Α’ Βοηθ: Πετούσης


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

1Ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΕΡΜΑΝΙΔΗ - 10η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000 – ώρα: 10.30
Μ. Αλέξανδρος – Θερμαικός Θέρμης – ώρα: 09.30
Θρίαμβος Ταγαράδων – Αχιλ. Περαίας – ώρα: 12.30
ΠΑΟΔ – Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου - ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΟ – 10η αγωνιστική
---------------------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων – ΒΑΟ – ώρα: 09.30
Γ. Κούδας – Λύκοι – ώρα: 10.30
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Ρθνικός Ευόσμου – ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: Π. Μελάς



























































































































ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ(13η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ 1998-99 - Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:14.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
Θερμαϊκός Θέρμης - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:Θέρμης - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:ΚΑΛΛΙΔΗΣ
Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Αχιλλέας Περαίας - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Κουτσοκώστας Θεοχάρης
ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:11.00
Α' βοήθειες:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ/ΕΡΜΗΣ ΜΗΧ.
Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
Αετός Βασιλικών - ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ/ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚ.ΠΟΔ.
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝΕ & Θρίαμβος Ταγαράδων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
Μαραθώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Μαντουλίδης
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Καπούλα Ζωή
ΑΕ Φαλήρου - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
ΡΕΠΟ: Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης & Ατρόμητος Τριαδίου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:ΚΑΛΛΙΔΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Καπούλα Ζωή
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΚΗΣ
ΡΕΠΟ: Αχιλ. Τριανδρίας 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:11.15
- Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
Νίκη Ευκαρπίας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
Κισσός Χορτιάτη - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Καπούλα Ζωή
ΡΕΠΟ: Ντ. Κούης & ΑΕ Ρετζικίου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
Ελπίδες Ηλιούπολης - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
Αναγέννηση 2005 - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡ.
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:14.00

ΡΕΠΟ: Ακαδ. Γ. Κούδας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Μτέμης
Οδυσσέας Κορδελιού - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΡΕΠΟ: Αίας Ευόσμου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:Χρυσαυγής - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος
ΡΕΠΟ: Κανονιέρηδες
Αναβάλλεται ο αγώνας Μακεδ. Λητής – Εσπερος Τερψιθέας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 8ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Τσαμαντουριδης Γιάννης
Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2
Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου & Ολυμπιακός Κυμίνων


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(13η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - ΑΣ ΑΡΗΣ 1999
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Κουτσοκώστας Θεοχάρης
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΚΗΣ
ΠΑΟΚ 2000 - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝΕ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (ΔΥΤΙΚΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------------
ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΓΟΡΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Μτέμης
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡ.
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:14.00
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
Κεραυνός Κολχικού - ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:ΤΣΟΚΑΣ
ΡΕΠΟ: Ντ. Κούης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί

Αναγέννηση Ρυσίου - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
Ηφαιστος - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Αετός Βασιλικών - Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
ΠΑΟΚ 2001 - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ/ΠΑΟΔ - ΣΑΝΤΟΣ 2
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
ΑΕ Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
Μαραθώνας - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος
Ερμής Καλαμαριάς - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος
ΣΑΝΤΟΣ 1 - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΑΣ ΑΙΟΛΟΣ/ΠΡΩΤΕΑΣ - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΕ Φιλύρου - ΒΑΟ
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο:Αγ.Τριάδας Παύκων - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Συκεών

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡ.
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΠΑΟΚ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:11.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:12.30

ΡΕΠΟ: Φοίνικας Πολίχνης & Νίκη Ευκαρπίας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΛΑΣ/ΔΟΞΑ ΕΛΠ.ΕΥΟΣΜΟΥ - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
ΛΥΚΟΙ - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
ΡΕΠΟ: Α.Α. Γιαννιτσών 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2000-01
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Κουσίδης Καρυοφύλλης
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:08.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
Μακεδών Ευόσμου - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΡΕΠΟ: Αίας Ευόσμου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 8ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 - ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
Αγροτικός Αστέρας - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Κουσίδης Καρυοφύλλης
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 - ΕΛΛΗΣΠΟΝΔΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΡΕΠΟ: Ντ. Κούης & Δόξα Πενταλόφου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 9ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
Αξιός Ανατολικού - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Χαλάστρας & Καμπανιακός


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11 Χ 11

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΠΑΟΚ 2002 - ΠΑΟΝΕ (1)
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΑΣ ΑΡΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος
Αχιλλέας Τριανδρίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
ΗΡΑΚΛΗΣ 2002 - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Χορτατζήδων - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Γιαννακοπούλου Παναγιώτα
Ρεπο: Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:Χρυσαυγής - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος
Π.ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠ. - ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2001
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:11.30

Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΟΚ 2001-02
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Κουσίδης Καρυοφύλλης
Εθνικός Πυλαίας - ΗΡΑΚΛΗΣ 2001
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΚΗΣ
ΡΕΠΟ: Αρης 2001

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΚΑΔ. Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:09.30

Εθνικός Λαγυνών - ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2002
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
Φοίνικας Πολίχνης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:10.30


Εθνικός Μετεώρων - Ντίνος Κούης
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
Ντίνος Κούης - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:12.30

Δόξα Ελπίδος Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γηπ: Ελπίδος Ευ. – ώρα: 13.00
Α’ Βοηθ: Κουσίδης
ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Μουχσιάδης Μτέμης
Ελπίδες Ηλιούπολης - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΑΛΙΑ)(10η αγωνιστική)
--------------------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο:Περαίας (Παραλία) - ώρα:11.30

Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟΝΕ
Γήπεδο:Περαίας (Παραλία) - ώρα:10.30

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΥΡΣΟΣ ELITE
Γήπεδο:Περαίας (Παραλία) - ώρα:09.30

Ρεπο: αΤΡΌΜΗΤΟς τΡΙΑΔΊΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (FFF ΘΕΡΜΗΣ)(12η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Αριστοτέλης
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:12.00

Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:10.00

ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:11.00

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:09.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Γήπεδο:FFF Θέρμης - ώρα:13.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ)(12η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ/ΠΑΟΔ
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ/Σ.ΚΩΦΙΔΗΣ
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΑΕ Πυλαίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Ερμής Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Ρεπο: παοκ 2003

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΛΕΟΝΤΕΣ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2001 (1) - ΠΑΟΚ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:10.00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ - ΠΑΥΛΟΣΜΕΛΑΣ (1)
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:09.00

Κυψέλη Νεάπολης - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2003
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:10.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:09.00

Ρεπο: αο πΡΩΤΈΑς 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ)(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2002
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:14.00

Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2)
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:10.00

Ελπίδες Ηλιούπολης - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (3)
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:15.00

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΒΑΟ
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:09.00

ΜΠΈΜΠΗΔΕς ιΩΝΊΑς 2 – Νίκη Ευκαρπίας
Γηπ: Ντ. Κούη – ώρα: 13.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ-ΝΥΜΦΑΙΟΥ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)
Γήπεδο:ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
Κανονιέρηδες - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο:ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΘΛ.ΕΡΓ.ΕΡΜΗΣ - ΕΥΟΣΜΟΣ)(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - ΑΕΝ ΣΙΝΔΟΥ
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:12.30

Μπέμπηδες Ιωνίας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:09.30

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:10.30

Εθνικός Σοχού - ΑΣ ΕΡΜΗΣ
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:11.30


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
(ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ)(12η αγωνιστική)
--------------------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΟΙ ΑΕΤΟΙ - ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
Δόξα Αδένδρου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS - 10 η αγωνιστική
-------------------------------------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟΚ 2003 – 2004 – ώρα: 13.00
Εθνικός Πυλαίας 2 – ΠΑΟΔ – ώρα: 09.00
Αχιλ. Τριανδρίας - Αστέρια 2 – ώρα: 11.00
Εθνικός Πυλαίας 1 – ΑΣ Παν’οραμα – ώρα: 10.00
ΑΕΠ Ηρακλής 1908 (2003) – Αστέρια 1 – ώρα: 12.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ FFF Θέρμης – 10η αγωνιστική
------------------------------------------------------------------
Αετός Βασιλικών – Ηφαιστος Θέρμης – ώρα: 13.00
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟΝΕ – ώρα: 11.00
Μαντουλίδης – Μπέμπηδες 2000 – ώρα: 10.00
Αναγ. Επανομής – Αχιλλέας Περαίας – ώρα: 12.00
Ιπποκράτης Σουρωτής – Θρίαμβος Ταγαράδων – ώρα: 09.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 10η αγωνιστική
-------------------------------------------------------------------
Αριστοτέλης – Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – ώρα: 09.00
Ποσειδών Καλαμαριάς – ΑΕΝ Κρήνης – ώρα: 11.00
Απολ. Καλάμαριάς – Μαραθώνας – ώρα: 10.00
Ερμής Καλαμ. – Αρης – ώρα: 12.00
Μ. Αλέξανδρος 2 – Μ. Αλεξανδρος 1 – ώρα: 13.00
Α’ Βοηθ: Ταχάρ Χεμσί

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 4ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – 10η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------
Π. Μελάς 3 – Λέοντες 1 – ώρα: 10.00
Λέοντες 2 – Α.Α. Γιαννιτσών 2003 – ώρα: 11.00
Μαχητές Πεύκων – Α.Α. Γιαννιτσών 2004 – ώρα: 12.00
Ελπίδες Συκεών – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα: 11.00
Εθνικός Μετεώρων – Πρωτ/τες Πεύκων – ώρα: 12.00

ΤΖΟΥΙΟΡ 5ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Π, ΜΕΛΑ – 10η αγωνιστική
-----------------------------------------------------------
Ενωση Ανθ. Καρατάσου – Κυψέλη Νεαπ. – ώρα: 11.00
ΒΑΟ – Φοίνικας Πολίχνης – ώρα: 10.00
Π. Μελάς 4 – ΑΣ Νεάπολης (Αντρέ Βιειρίνια) – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: Π. Μελάς 1

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 6ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – 10η αγωνιστική
----------------------------------------------------------------
Π. Μελάς 2 – Πρωτέας 1 – ώρα: 15.00
Πρωτέας 3 – Ακαδ. Γ. Κούδας – ώρα: 11.00
Νίκη Ευκαρπίας – Λύκοι – ώρα: 14.00
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά – ώρα: 12.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου 1 – ώρα: 13.00

ΤΖΟΥΒΙΟΡ 7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤ. ΚΟΥΗ – 1οη αγωνιστική
--------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου – Ντ. Κούης 2 – ώρα: 10.00
Λύκοι 2 – ΑΕ Ευόσμου 2 – ώρα: 12.00
Πρωτέας 2 – Αγροτικός Αστέρας – ώρα: 14.00
Ντ. Κούης 1 – Εθνικός Ευόσμου Α – ώρα: 13.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ -8ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – 10η αγωνιστική
-----------------------------------------------------------------------------
ΑΣ Ερμής – Ντ. Κούης 3 – ώρα: 12.00
Ενωση Ποντίων Αμπελοκήπων – Ιωνικός – ώρα: 13.00
Κανονιέρηδες – Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ώρα: 14,00
Αναβάλλεται ο αγώνας ΑΕ Αμπελοκήπων – Μπέμπηδες Ιωνίας
ΡΕΠΟ: Κεραυνός Κολχικού

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ – ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – 1οη αγωνιστική
--------------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας 1 – Ομόνοια Σίνδου – ώρα: 11.00
ΑΟ Μεσήμβριας – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα: 11.00
ΑΟΞ Αγ. Αθανασίου – Ελπίδες Χαλάστρας 2 – ώρα: 10.00
ΑΕΝ Σίνδου – ΠΑΠΚ Κυμίνων Μαλγάρων – ώρα: 10.00
Α’ Βοηθ: Πυρίοχος

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – 10η αγωνιστική
------------------------------------------------------------
Σμυρναικός Βαθυλάκκου – Αξιός Ανατολικού - ώρα: 11.30
Αναγ. Προχώματος – ΠΑΟ Κουφαλίων 2 – ώρα: 11.30
ΠΑΟ Κουφαλίων 1 – Αναγ. Χαλκηδόνας – ώρα: 10.30
Ακαδ. Οι Αετοί – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα: 10.30
Α’ Βοηθ: Χασάπης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – 10η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------------
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αναγ. Επανομής – ώρα: 11.00
Πυρσός Elite – Αχιλ. Περαίας – ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Φερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου & ΠΑΟΝΕ
Α’ Βοηθ:Μπακιρτζόγλου

2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Τζιόλας – 10η αγωνιστική
------------------------------------------------------------
Τοξότης – Ηφαιστος Θέρμης – ώρα: 12.00
Θερμαικός Θέρμης – Θρίαμβος Ταγαράδων – ώρα: 11.00
Αστέρια – Ιπποκράτης Σουρωτής – ώρα: 09.00
Μαντουλίδης – Αετός Βασιλικών – ώρα: 10.00

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 10 η αγωνιστική
------------------------------------------------------------------
Αριστοτέλης – Μ. Αλέξανδρος 1 – ώρα: 12.00
Μ. Αλέξανδρος 2 – Απολ. Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Real Team – ΑΕΝ Κρήνης – ώρα: 09.00
ΑΕΠ Ηρακλής 1908 (2006) – Αρης – ώρα: 10.00
Α’ Βοηθ: Ταχάρ Χεμσί

4ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS – 10η αγωνιστική
-------------------------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000 (1) – ώρα: 12.00
Μπέμπηδες 2000 (2) – Ποσειδών Καλαμ. – ώρα: 11.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλ. – Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – ώρα: 09.00
Αρης – ΠΑΟΔ – ώρα: 10.00

5ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – 10η αγωνιστική
---------------------------------------------------------------
Πρωτ/τες Πεύκων – Λέοντες 1 – ώρα: 12.00
ΑΠΕ Λαγκασά- Λύκοι – ώρα: 10.00
Α. Α. Γιαννιτσών – Ελπίδες Συκεών – ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Λέοντες 2

6ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Π. ΜΕΛΑ – 10η αγωνιστική
-----------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης (Αντρέ Βιερίνια) – Π. Μελάς 1 – ώρα: 11.00
Π. Μελάς 2 – Γ. Κούδας 2 – ώρα: 10.00
Γ. Κούδας 1 – Εθνικός Μετεώρων – ώρα: 09.00
ΒΑΟ – Π. Μελάς 3 – ώρα: 12.00

7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER – 10η αγωνιστική
---------------------------------------------------------------
ΑΣ Ερμής – Αίας Ευόσμου – ώρα: 10.00
Εθνικός Ευόσμου – Πρωτέας – ώρα: 11.00
Ντ. Κούης – Ελλήσποντος Κριθιάς – ώρα: 12.00

8ος ΟΜΙΛΟΣ – ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ – 1οη αγωνιστική
---------------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 1 – Ομόνοια Σίνδου – ώρα: 12.00
Μπέμπηδες Ιωνιας – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα: 10.00
Σμυρναικός Βαθυλάκκου – ΠΑΟ Κουφαλίων – ώρα: 12.00
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 2 – ΑΕΝ Σίνδου – ώρα: 11.00
Α’ Βοηθ: Πετούσης


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

1Ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΕΡΜΑΝΙΔΗ - 10η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000 – ώρα: 10.30
Μ. Αλέξανδρος – Θερμαικός Θέρμης – ώρα: 09.30
Θρίαμβος Ταγαράδων – Αχιλ. Περαίας – ώρα: 12.30
ΠΑΟΔ – Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου - ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΟ – 10η αγωνιστική
---------------------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων – ΒΑΟ – ώρα: 09.30
Γ. Κούδας – Λύκοι – ώρα: 10.30
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Ρθνικός Ευόσμου – ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: Π. Μελάς

Προκηρύξεις, δηλώσεις συμμετοχής κλπ αγωνιστικής περιόδου 2013-14


© mascot network

Server report a/u: 21