X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(30η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ72ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ21ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ03ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ11ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ11ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ05ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ13ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ30ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 69
0
83-35
21-6-3
49-21
11-3-1
34-14
10-3-2
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 68
0
76-26
20-8-2
39-8
11-4-0
37-18
9-4-2
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 58
0
69-36
17-7-6
33-11
9-4-2
36-25
8-3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 55
0
65-41
17-4-9
38-19
10-1-4
27-22
7-3-5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 55
0
48-28
16-7-7
29-16
9-2-4
19-12
7-5-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 54
0
67-35
16-6-8
31-15
8-5-2
36-20
8-1-6
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 52
0
58-35
15-7-8
33-16
9-3-3
25-19
6-4-5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 44
0
50-60
13-5-12
29-30
7-2-6
21-30
6-3-6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 42
0
44-41
12-6-12
27-18
8-3-4
17-23
4-3-8
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 39
0
56-49
11-6-13
33-20
8-3-4
23-29
3-3-9
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 39
0
46-57
12-3-15
27-24
8-1-6
19-33
4-2-9
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 33
0
44-65
10-3-17
22-21
6-2-7
22-44
4-1-10
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 29
0
43-68
7-8-15
27-29
6-4-5
16-39
1-4-10
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 27
0
44-67
8-3-19
27-30
6-2-7
17-37
2-1-12
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 15
0
32-94
4-3-23
15-43
2-2-11
17-51
2-1-12
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ -2
-2
4-92
0-0-30
3-46
0-0-15
1-46
0-0-15

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
VIDEO ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 5 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 5 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 3 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 5 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 6 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
VIDEO ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 5 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 6 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 4 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 6 3 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 7 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 6 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
VIDEO ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 5 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 4 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 5 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 5 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 5 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 5 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 5 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 4 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 5 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 5 5 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 5 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 6 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 4 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 2 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 7 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.