X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(26η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ01Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ11ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ11ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ23ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ41ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ52ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 53
0
53-22
16-5-3
28-14
8-2-2
25-8
8-3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 47
0
45-21
14-5-5
22-8
7-3-2
23-13
7-2-3
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 43
0
41-21
12-7-5
28-11
9-1-2
13-10
3-6-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 36
0
38-20
8-12-4
18-5
5-6-1
20-15
3-6-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 33
0
39-41
10-6-9
22-13
7-3-2
17-28
3-3-7
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 33
0
40-37
8-6-9
22-15
6-3-3
18-22
2-3-6
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 28
0
44-57
7-7-10
26-26
5-3-4
18-31
2-4-6
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 27
0
31-43
7-6-11
20-23
4-3-5
11-20
3-3-6
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 26
0
34-36
6-8-10
19-14
4-4-4
15-22
2-4-6
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 25
0
23-36
7-4-13
11-14
5-3-4
12-22
2-1-9
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 23
0
23-41
5-8-11
17-20
4-4-4
6-21
1-4-7
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 22
-8
39-48
8-6-10
27-20
6-3-3
12-28
2-3-7
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 22
0
27-54
6-4-14
18-16
5-4-3
9-38
1-0-11

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ έχει -8 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 5 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 4 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 7 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 5 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 5 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 3 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 6 4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 6 2 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 3 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 4 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 6 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 4 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 4 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 4 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 4 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 2 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 5 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 3 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 3 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 5 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 0 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 0 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 2 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 3 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 5 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.