X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(24η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ03ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥΜ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(25η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 49
0
51-14
15-4-2
33-7
9-2-0
18-7
6-2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 43
0
47-27
12-7-2
29-15
7-4-0
18-12
5-3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 40
0
38-30
12-4-6
16-14
4-3-4
22-16
8-1-2
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 39
0
49-28
12-3-6
26-11
7-2-2
23-17
5-1-4
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 39
0
38-29
12-3-7
21-9
8-2-1
17-20
4-1-6
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 32
0
28-33
10-2-9
14-17
6-1-4
14-16
4-1-5
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 31
0
40-30
8-7-6
24-15
5-2-3
16-15
3-5-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 24
0
31-35
6-6-9
21-14
6-2-3
10-21
0-4-6
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 24
0
40-46
7-3-11
29-18
5-2-3
11-28
2-1-8
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 23
0
27-29
6-5-10
17-10
4-3-3
10-19
2-2-7
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 23
0
31-44
6-5-11
17-14
5-0-5
14-30
1-5-6
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 20
0
20-34
4-8-10
12-13
3-5-3
8-21
1-3-7
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ -10
-11
1-62
0-1-21
0-25
0-1-10
1-37
0-0-11

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ έχει -11 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 4 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 3 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 3 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 5 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 1 4 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 7 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 0 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 5 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 3 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 3 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 8 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 2 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 3 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 5 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 2 3 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 3 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 1 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 2 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 3 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 3 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 3 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 6 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 3 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 4 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 3 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 0 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 3 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 3 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 6 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 3 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 3 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.