X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΟΜΑΔΑ ΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ30ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ03ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ03ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ10ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 45
0
80-4
15-0-1
51-1
8-0-0
29-3
7-0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 38
0
59-25
12-2-2
31-12
6-1-1
28-13
6-1-1
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 34
0
42-25
10-4-2
25-9
6-1-1
17-16
4-3-1
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 31
0
29-23
10-1-5
13-10
4-1-3
16-13
6-0-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 21
0
38-41
7-0-9
23-23
4-0-4
15-18
3-0-5
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 14
0
15-38
4-2-10
10-16
3-2-3
5-22
1-0-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13
0
14-52
4-1-11
10-24
3-0-5
4-28
1-1-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 10
0
21-46
3-1-12
10-13
3-0-5
11-33
0-1-7
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 4
0
5-49
1-1-14
1-21
0-1-7
4-28
1-0-7
ΟΜΑΔΑ Α 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) ΟΜΑΔΑ Α

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 4 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 10 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 0 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 5 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 5 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 0 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 3 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 0 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) ΟΜΑΔΑ Α

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 8 0 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΑΔΑ Α ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 1 4 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 8 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 8 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 0 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 5 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 0 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΜΑΔΑ Α

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 8 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 0 3 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)
ΟΜΑΔΑ Α ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6 5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 5 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΜΑΔΑ Α

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 7 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 0 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.