X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΝΕΟΤΕΡΟ
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Επιβολή ποινών και κλήσεις σε απολογία
#11867

Επιβολή ποινών από την ΠΕ / ΕΠΣΜ

σε ποδοσφαιριστές



Από την ΠΕ / ΕΠΣ Μακεδονίας επιβλήθηκαν οι παρακάτω ποινές σε ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 19 – 20 Σεπτεμβρίου 2020 και της Τετάρτης 23 Σεπτεμβρίου 2020.

Συγκεκριμένα αποβλήθηκαν οκτώ (8) ποδοσφαιριστές, οι οποίοι τιμωρήθηκαν με ποινή αποκλεισμού μίας (1) αγωνιστικής ημέρας: Πασχαλίδης Α. (Αίας Ευόσμου), Παπαδημητρίου Ι. (Αναγέννηση Χαλκηδόνας), Παρασκευόπουλος Χ. (ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη), Αποστόλου Α. (ΓΣ Ηλιούπολης), Κακούρος Γ. (Ιωνικός), Κισκαμπάνης Φ. (Ιωνικός), Ζηβαρίδης Ζ. (Νίκη Μεσημερίου), Κούτρας Γ. (ΠΟ Ξηροκρήνης).


Κλήση σε απολογία από την ΠΕ / ΕΠΣΜ

Καλείται από την Πειθαρχική Επιτροπή, σε έγγραφη απολογία, μέσα σε τρεις (3) ημέρες, το σωματείο, Μακεδονικός Λητής.



Μηδενισμός σωματείου

Ο αγώνας κυπέλλου Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Δορκάδας κατακυρώνεται υπέρ του σωματείου, Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης με τέρματα 3-0 και μηδενίζεται το σωματείο, ΠΑΟ Δορκάδας με τέρματα 0-3. Επιπλέον, από το σωματείο, ΠΑΟ Δορκάδας αφαιρούνται πέντε (-5) βαθμοί από την τρέχουσα και πέντε (-5) βαθμοί από την επόμενη αγωνιστική περίοδο.


Αναβολή και ματαίωση αγώνα
#11868

Αναβολή αγώνα και επανορισμός του



Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ο αγώνας ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Λητής που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 17.00 στο γήπεδο Λητής και επανορίζεται να πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 17.00 στο ίδιο γήπεδο.



Ματαίωση αγώνα

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ο αγώνας Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί το Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 17.00 στο γήπεδο Πλαγιαρίου, επειδή το σωματείο, Πυρσός Αγίας Τριάδας παραιτήθηκε από το κύπελλο και το πρωτάθλημα, λόγω οικονομικών προβλημάτων.


Υποβολή κωλυμάτων από τους ιατρούς
#11869

Από την Υγειονομική Επιτροπή της ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι οι ιατροί που ορίζονται στους αγώνες αρμοδιότητας της Ένωσης υποχρεούνται να υποβάλουν τα οποιαδήποτε κωλύματά τους το αργότερο μέχρι τη Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 15.00 για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 3-4 Οκτωβρίου 2020.

Το ίδιο θα ισχύει για τους αγώνες κάθε Σαββατοκύριακου, οπότε τα κωλύματα των ιατρών θα υποβάλλονται την προηγούμενη Δευτέρα των αγώνων.


Ρητή υποχρέωση όλων των διαιτητών η αποστολή του αποτελέσματος ΑΜΕΣΩΣ μετά τη λήξη του αγώνα
#11870

Η ΕΠΣ Μακεδονίας υπενθυμίζει προς όλους τους διαιτητές που διευθύνουν αγώνες της ένωσης την ΡΗΤΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΛΟΥΝ ΜΕΣΩ SMS ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΑΥΤΟΥ, σύμφωνα με τις οδηγίες που τους έχουν δοθεί.


Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 3 & 4/10 (ορθή επανάληψη)
#11872

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 03.10.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:17.00

Ομόνοια Σίνδου - Ακαδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00

ΜΑΣ Αγχιάλου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Δόξα Γερακαρούς - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:17.00

ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνας
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 15ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μελιτέας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 16ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 17ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:17.00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Νίκη Μεσημερίου - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 22ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:17.00

Θρίαμβος Παρθενίου - Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο:Παρθενίου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 24ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονία Ευκαρπίας
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Ζάχου - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 26ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ελπίδες Αμπελοκήπων - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:19.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 27ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:17.00

Λύκοι Δήμου Π.Μελά - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:17.00


ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 29ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 30ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Νίκη Νεοχωρούδας - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο:Νεοχωρούδας - ώρα:17.00
Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 33ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:17.00

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης - ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 34ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - ΑΣ Πέρα
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:17.00




































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 04.10.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:17.00

Καμπανιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ελευθεριακός
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:17.00

Σμυρναϊκός Βαθυλάκου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Ιωνικός
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00

Νίκη Ευκαρπίας - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.00

Ομόνοια Σταυρούπολης - Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00

Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:11.00


ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:17.00

Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Μακεδονικός Ασκού - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο:Ασκού - ώρα:11.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 13ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:11.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 14ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:17.00

Πανόραμα - Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 16ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Μαραθώνας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 17ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:11.30
ΠΑΟ Ν.Επιβατών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:11.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής – Απόλλων Κ. Σχολαρίου
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 23ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.00

Μ.Αλέξανδρος Ελλήνων - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Εσπερος Τερψιθέας - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:14.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 26ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ρουβίκωνας - ΑΣ Ατλας Μενεμένης
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:14.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 28ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:14.00

Κεραυνός Αγ.Παύλου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 29ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ελπίδες Συκεών - Αστέρια
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:11.00


ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 31ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Μ. Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:17.00

Ελλήσποντος Κριθιάς - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 32ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Φοίνικας Τούμπας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.00

Δόξα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 34ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:14.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 35ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 36ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.00


Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 30/9/2020
#11873

ΤΕΤΑΡΤΗ 30.09.2020



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Λητής - ώρα:17.00

Γιατρός:Balousha Mohammed



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 32ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.15

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ




Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK