X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 0-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14.10.2018, 13.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 6-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
23.12.2018, 11.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27.01.2019, 15.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 5-2
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
02.03.2019, 16.00, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
30.09.2018, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
25.11.2018, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΡΑ-ΑΙΟΛΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
03.02.2019, 12.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
17.02.2019, 11.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΑΙΟΛΟΣ: 0-0
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
24.03.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 3-5
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
16.12.2018, 15.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 2-2
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
10.02.2019, 11.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03.03.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
07.10.2018, 11.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
04.11.2018, 11.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 4-1
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11.11.2018, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ: 3-0
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
15.12.2018, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 2-3
Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
19.01.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ: 2-3
Διαιτησία: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
26.01.2019, 17.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ: 0-3
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 2-6
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21.10.2018, 12.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 5-1
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
09.12.2018, 09.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20.01.2019, 15.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011: 4-0
Διαιτησία: ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27.01.2019, 09.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 2-2
Διαιτησία: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 4-3
Διαιτησία: ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
25.11.2018, 09.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15.09.2018, 16.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK