X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



Οι διαφημίσεις της Google είναι διαφορετικές για τον κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το παρόν site δε φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους.

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(20η αγωνιστική)

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ11ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 11ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ30ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ50ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ33ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ05ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ22ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(21η αγωνιστική)

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 46
0
39-9
14-4-2
24-4
9-2-0
15-5
5-2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 41
0
56-25
13-2-5
26-6
8-1-1
30-19
5-1-4
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 41
0
38-12
12-5-3
28-5
8-2-0
10-7
4-3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 38
0
36-23
12-2-6
18-8
7-1-2
18-15
5-1-4
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 36
0
38-23
11-3-6
24-9
7-2-1
14-14
4-1-5
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 34
0
32-22
9-7-4
19-7
5-5-0
13-15
4-2-4
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 32
0
36-29
9-5-6
21-13
7-0-2
15-16
2-5-4
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 31
0
31-28
9-4-7
22-16
6-1-4
9-12
3-3-3
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 30
0
37-23
8-6-6
20-9
4-5-1
17-14
4-1-5
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 28
0
37-37
8-4-8
24-18
5-2-3
13-19
3-2-5
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 17
0
23-42
5-2-13
18-17
5-1-5
5-25
0-1-8
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 7
-3
20-47
2-4-14
10-21
1-1-7
10-26
1-3-7
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
0
12-64
2-0-18
5-21
1-0-8
7-43
1-0-10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2
-3
25-76
1-2-17
14-33
1-2-7
11-43
0-0-10

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ έχει -3 βαθμούς από ποινές




Οι διαφημίσεις της Google είναι διαφορετικές για τον κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το παρόν site δε φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 6 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 5 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 4 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 0 1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 3 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 4 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 8 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 3 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 6 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 3 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 1 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 3 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 5 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 3 3 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 5 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 4 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 10 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 6 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2 5 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 6 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 2 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 3 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 6 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 4 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 3 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 5 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 3 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 5 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK