X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΤΙΚΑ)



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(22η αγωνιστική)

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ30ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΥΟΣΜΟΣ14ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ30ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ03ΣΙΝΔΟΣ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ22ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ06ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 56
0
82-42
18-2-2
41-18
10-1-0
41-24
8-1-2
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 48
0
81-37
15-3-4
42-14
10-0-1
39-23
5-3-3
ΕΥΟΣΜΟΣ 46
0
73-46
15-1-6
37-18
9-1-1
36-28
6-0-5
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 45
0
78-43
14-3-5
36-13
8-2-1
42-30
6-1-4
ΧΑΛΑΣΤΡΑ 43
0
72-52
14-1-7
40-21
8-1-2
32-31
6-0-5
ΣΙΝΔΟΣ 40
0
68-43
12-4-6
31-16
7-2-2
37-27
5-2-4
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30
0
69-65
10-0-12
44-37
5-0-6
25-28
5-0-6
ΜΕΝΕΜΕΝΗ 28
0
59-60
8-4-10
33-35
3-3-5
26-25
5-1-5
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 19
0
50-72
5-4-13
27-37
3-1-7
23-35
2-3-6
ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 15
0
57-103
5-0-17
31-54
3-0-8
26-49
2-0-9
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 9
0
34-87
2-3-17
19-42
2-1-8
15-45
0-2-9
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 4
0
25-98
1-1-20
16-46
1-1-9
9-52
0-0-11

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 5 4 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 2 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΣΙΝΔΟΣ 3 4 ΕΥΟΣΜΟΣ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 3 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 8 1 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 3 7 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 4 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 3 1 ΣΙΝΔΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 1 1 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΕΥΟΣΜΟΣ 2 0 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 6 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 7 6 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 3 1 ΣΙΝΔΟΣ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 5 6 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3 0 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 1 1 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 0 3 ΕΥΟΣΜΟΣ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 1 5 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 4 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΣΙΝΔΟΣ 4 3 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 8 0 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 5 2 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 4 0 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 3 4 ΕΥΟΣΜΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 4 4 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 1 3 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 1 4 ΣΙΝΔΟΣ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 2 7 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 4 4 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

ΕΥΟΣΜΟΣ 6 1 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 1 4 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 4 3 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 5 2 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

ΣΙΝΔΟΣ 3 0 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΕΥΟΣΜΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 6 1 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 3 1 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 7 3 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 3 2 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΕΥΟΣΜΟΣ 2 0 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 1 6 ΣΙΝΔΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 3 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 1 4 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 7 3 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 2 8 ΕΥΟΣΜΟΣ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 4 1 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 5 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

ΣΙΝΔΟΣ 3 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 4 2 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

ΕΥΟΣΜΟΣ 6 4 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 0 2 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 5 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 4 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΙΝΔΟΣ 3 3 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΥΟΣΜΟΣ 3 2 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 3 1 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 4 5 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 1 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 0 5 ΣΙΝΔΟΣ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 5 1 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 2 9 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 3 1 ΕΥΟΣΜΟΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 4 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

ΣΙΝΔΟΣ 3 0 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 3 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3 0 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 2 2 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 2 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΥΟΣΜΟΣ 3 3 ΣΙΝΔΟΣ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 2 1 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 1 8 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 7 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 3 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΣΙΝΔΟΣ 3 2 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 1 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3 1 ΕΥΟΣΜΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 1 4 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 0 3 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΙΝΔΟΣ 2 3 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 2 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 0 0 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 2 0 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΕΥΟΣΜΟΣ 3 0 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 3 0 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 5 2 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2 5 ΣΙΝΔΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 1 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 2 4 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 6 4 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΕΥΟΣΜΟΣ 3 2 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 5 1 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΣΙΝΔΟΣ 1 1 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 6 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 2 3 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 0 4 ΕΥΟΣΜΟΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 3 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 3 3 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 3 7 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 6 2 ΣΙΝΔΟΣ

ΕΥΟΣΜΟΣ 2 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 2 8 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 0 3 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 3 5 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2 1 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 3 ΕΥΟΣΜΟΣ

ΣΙΝΔΟΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 6 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 4 2 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 3 1 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΕΥΟΣΜΟΣ 6 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 2 3 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 4 1 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 4 ΣΙΝΔΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 4 5 ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 6 5 ΕΥΟΣΜΟΣ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 3 3 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 3 0 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 3 ΣΙΝΔΟΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 4 1 ΕΥΟΣΜΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 3 5 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 3 0 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΣΙΝΔΟΣ 3 0 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 6 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΕΥΟΣΜΟΣ 1 4 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

ΧΑΛΑΣΤΡΑ 3 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 0 3 ΣΙΝΔΟΣ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ 2 2 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 0 6 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK