X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 17&18 Φεβρουαρίου 2018
http://www.epsm.gr/article.asp?code=10129
Ώρα ανάρτησης: 13/2/2018    18:34

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.02.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Μακεδονικός - AEΠ Ηρακλής
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

ΑΟ Καρδίας - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Αρης – Δόξα Δράμας
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00

Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αξιός Ανατολικού - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας
Ιωνικός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Πανόραμα - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ιάσων Αυγής - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Δόξα Αγ.Παύλου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Χελιδόνια
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - ΠΑΟΝ Επιβατών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Μαγνησιακός - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Δόξα Ελπίδας - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα

ΑΣ Μενεμένης - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Θρίαμβος Παρθενίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΕ Πυλαίας - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Ελπίδες Σταυρούπολης - Προοδευτική
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Africanus Taillu


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης






Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Αριστοτέλης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Δόξα Δρυμού - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα




ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Δουβλέκης, Ιγνατιάδης, Λαζαρίδης, Μπούρος, Τσαουσίδης, Τουμπουλίδης.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Αθανασίου, Μπακιρτζόγλου.






















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18.02.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Νίκη Μεσημερίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Πενταλόφου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Οικονόμου Ηλίας Μάριος

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Εθνικός Σοχού - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μάττας Βασίλειος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μελιτέας - Μαραθώνας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Εθνικός Αστέρας - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Αθανασίου Δήμητρα

Ομόνοια Σταυρούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΠΑΟ Καρτερών - Αίολος
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Πέρα - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Νέστωρ Οσσας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αρης Ξηροποτάμου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Κόντος, Λαζαρίδης, Ναζίρης, Σταμάτης Αθ.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 13.00: Βαρούτης, Γερόπουλος, Λουκοβίτης, Μαστρογιάννης.


13.00 – 17.30: Βαζακίδης, Γιάκος, Κυριακού, Λαζάρου, Μιχαηλίδου, Παπαγρηγορίου.





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.