X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββάτου 17 Φεβρουαρίου 2018
http://www.epsm.gr/article.asp?code=10130
Ώρα ανάρτησης: 13/2/2018    18:34

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΑΓΩΝΕΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ 2002 ( 10η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Η.

ΝΕΩΝ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 7η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16-02-2018
Γήπεδο ΛΑΖΟΧΩΡΙ ΒΕΡΟΙΑΣ ώρα: 16.30


ΝΕΩΝ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΝΕΩΝ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΝΕΩΝ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΧΟΡΤΟ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΝΕΩΝ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Η.

ΝΕΩΝ - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 11η αγωνιστική)

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες: ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.




ΝΕΩΝ - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Η.

ΝΕΩΝ - 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 4η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 17.30
Α΄ Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2004 (15η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες: ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.


ΠΑΙΔΩΝ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (7η αγωνιστική)

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – FOUL TRAINING
Γήπεδο ΑΓΧΙΑΛΟΥ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Η.


ΠΑΙΔΩΝ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 35΄)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.


ΠΑΙΔΩΝ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (5η αγωνιστική )

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.


ΠΑΙΔΩΝ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (7η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες: ΤΖΗΚΑΣ Ε.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 14.00
Α΄ Βοήθειες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.





ΠΑΙΔΩΝ - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (2η αγωνιστική)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16-02-2018
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.


ΠΑΙΔΩΝ - 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 30’)

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - SHOOTERS
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες: ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.

ΠΑΙΔΩΝ - 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (2η αγωνιστική)

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΕ. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες: ΓΙΑΚΟΣ Ζ.

ΠΑΙΔΩΝ - 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (13η αγωνιστική)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 20-02-2018
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα: 18.30
Α΄ Βοήθειες: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

ΠΑΙΔΩΝ - 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (14η αγωνιστική)

ΠΑΟ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες: ΓΙΑΚΟΣ Ζ.


ΠΑΙΔΩΝ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (3η αγωνιστική)

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΠΑΙΔΩΝ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (7η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΠΑΙΔΩΝ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (12η αγωνιστική)

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες: ΤΖΗΚΑΣ Ε.


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Ε.


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.




ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Η.


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Πρωταθλητές Πεύκων - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες:ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.









ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 12η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - ώρα: 12.00
Ομόνοια Σίνδου - Δόξα Αδένδρου: - ώρα: 11.00
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ιωνικός: - ώρα: 10.00
ΑΤΕΡΜΩΝ - Αξιός Ανατολικού: - 0 – 3 α/α
ΡΕΠΟ: Ακαδημία Οι Αετοί

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ
Κεραυνός Κολχικού - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): - ώρα: 12.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Αίας Ευόσμου: - ώρα: 10.00
Δόξα Ελπίδας - Αστέρας Αμπελοκήπων: - ώρα: 09.00
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2): - 0 – 3 α/α
Ερμής Ευόσμου - ΑΕ Ρετζικίου: - ώρα: 11.00
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
Κανονιέρηδες - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): - ώρα: 09.00
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Εθνικός Μετεώρων: - 0 – 3 α/α
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ. /Λέοντες - ΒΑΟ: - ώρα: 10.00
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - Ελπίδες Συκεών: - ώρα: 09.00
Αστέρια - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ: - ώρα: 10.00


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ) – ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ)
Αρης Θεσσαλονίκης - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ώρα: 10.00





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.