X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
LIVE STREAMING: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων ΕΠΣ Μακεδονίας – ΕΠΣ Θεσσαλίας στις κατηγορίες Παίδων και Νέων την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου 2018 στο A’ ΔΑΚ Κατερίνης
http://www.epsm.gr/article.asp?code=10134
Ώρα ανάρτησης: 14/2/2018    21:39

Οι μικτές ομάδες Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Μακεδονίας θα αντιμετωπίσουν τις αντίστοιχες ομάδες Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Θεσσαλίας την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου 2018 στο Α’ ΔΑΚ Κατερίνης στο πλαίσιο της 2ης φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων. Ο αγώνας των Παίδων θα αρχίσει στις 12.00 και των Νέων στις 15.00.

Ο Ενωσιακός προπονητής της ΕΠΣ Μακεδονίας, Αθανάσιος Καναράς στις αποστολές συμπεριέλαβε τους παρακάτω ποδοσφαιριστές:

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ: Ακτσελής Θεολόγος (ΠΑΟ Διοικητηρίου), Αρτουμάς Θεμιστοκλής (Κεραυνός Αγγελοχωρίου), Κασαπίδης Ελευθέριος (Κεραυνός Κολχικού), Κεραμίτσης Δημήτριος (Νίκη Ευκαρπίας), Κοτινάκης Παρασκευάς (ΣΑΝΤΟΣ), Λευτερούδης Ευστράτιος (Κεραυνός Αγγελοχωρίου), Μάρτος Λουκάς (Πρωτέας Ευόσμου), Μεταξάς Ιωάννης (Μπέμπηδες 2000), Πιτιλάκος Ιωάννης (ΠΑΟΚ), Πορτοκαλάς Αλέξανδρος (Νίκη Ευκαρπίας), Στεφανίδης Γεώργιος (Μαραθώνας), Σωτηριάδης Κυριάκος (ΑΣ Νεάπολης), Τασιούρας Ελευθέριος (ΠΑΟΚ), Τρέμμας Γεώργιος (Αινείας Θεσσαλονίκης), Τριγκατζής Ευάγγελος (Μπέμπηδες 2000), Τσουρούκης Κωνσταντίνος (Ερμής Ευόσμου), Φαϊταντζόγλου Μάριος (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης) και Χαραλαμπόγλου Γεώργιος (Νίκη Ευκαρπίας).

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ: Ανδρεάδης Λεωνίδας (Απόλλων Καλαμαριάς), Ανθουλάκης Γεώργιος (Απόλλων Καλαμαριάς), Βασιλόπουλος Στέφανος (Χελιδόνια), Γραμμένος Γεώργιος (Αρης Θεσσαλονίκης), Ζησόπουλος Ευθύμιος (Αρης Θεσσαλονίκης), Ιωακειμίδης Νικόλαος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς), Κατσουλίδης Βασίλειος (Αρης Θεσσαλονίκης), Κουρφαλίδης Χρήστος (Μακεδονικός Λητής), Πάγκος Χρήστος Γεώργιος (Αρης Θεσσαλονίκης), Παπανίκος Ευάγγελος (Αρης Θεσσαλονίκης), Πασαλίδης Μιλτιάδης (Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού), Πετανίδης Γεώργιος (Ακρίτες Συκεών), Πούλης Στυλιανός (Ντίνος Κούης), Σαϊμπερτ Νικόλαος (Αρης Θεσσαλονίκης), Σιούτας Χρήστος (Αρης Θεσσαλονίκης), Τσινεκίδης Χριστόδουλος (Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού), Τσιπούρας Δημήτριος (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης), Τσόνιας Δημήτριος (Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου) και Τσοπούρογλου Δημήτριος (ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης).


Αγώνας κατηγορίας Παίδων:




Αγώνας κατηγορίας Νέων:






ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.