ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 3-1 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 4-3 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 3-1 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-2 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-4 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 1-1 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 0-1 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 3-2 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 2-3 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: 6-4 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 23.09.2023, 17.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 3-1 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: 2-3 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 2-3 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-4 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 1-1 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 3-2 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 20.01.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 2-2 Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 03.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 10.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 17.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 24.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 02.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 09.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 23.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 30.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 07.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 13.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 21.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 2-1 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 1-3 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - Παλιό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 27.04.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 3-2 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 3-3 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ: 3-0 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 5-1 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 14.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.: 0-3 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 6-2 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 3-2 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 2-0 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 8-0 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 17.30, γήπ: ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΛΙΤΕΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 5-0 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 3-1 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 2-2 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ: 4-0 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 11.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-1 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 2-1 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΠΑ.Μ.-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-2 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 1-3 Διαιτησία: - - 27.04.2024, 17.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: 0-3 Διαιτησία: - - 28.04.2024, 15.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 13.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 20.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 03.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 10.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 17.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 24.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 02.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 09.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 31.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 06.04.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 14.04.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-7 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 3-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-1 Διαιτησία: - - 27.02.2024, 12.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-6 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 0-5 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: - - 28.02.2024, 14.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 6-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-12 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: 3-2 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-9 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: 16-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 5-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |