X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(30η αγωνιστική)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ01ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ22ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ31ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ22ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ14ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ31ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ01ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ42ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 67
0
64-23
20-7-3
34-11
11-3-1
30-12
9-4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 63
0
59-24
19-6-5
38-10
13-1-1
21-14
6-5-4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 58
0
53-31
16-10-4
31-14
10-2-3
22-17
6-8-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 57
0
38-29
17-6-7
22-10
10-2-3
16-19
7-4-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 55
0
48-30
15-10-5
21-15
7-5-3
27-15
8-5-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 49
0
41-23
13-10-7
25-8
8-6-1
16-15
5-4-6
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 44
0
47-38
12-8-10
30-13
8-4-3
17-25
4-4-7
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 44
-2
34-29
14-4-12
18-12
8-2-5
16-17
6-2-7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 44
0
33-28
13-5-12
20-13
7-4-4
13-15
6-1-8
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 43
0
50-45
12-7-11
26-20
6-4-5
24-25
6-3-6
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 41
0
34-40
11-8-11
21-16
7-4-4
13-24
4-4-7
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 38
0
29-38
10-8-12
18-16
6-6-3
11-22
4-2-9
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 23
0
37-73
7-2-21
24-34
4-2-9
13-39
3-0-12
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22
0
23-52
6-4-20
16-22
5-2-8
7-30
1-2-12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 18
0
31-59
4-6-20
14-21
3-3-9
17-38
1-3-11
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1
0
12-71
0-1-29
7-33
0-1-14
5-38
0-0-15

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 6 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 2 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 3 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 5 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 3 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 5 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 5 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 6 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 5 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 4 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 5 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 4 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 3 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.