X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 27&28 Ιανουαρίου 2018
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10068
Ώρα ανάρτησης: 23/1/2018    19:55

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις :

Α. Ο αγώνας ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου θα διεξαχθεί την Κυριακή 28.01.2018 και ώρα 15.30 στο γήπεδο Πανοράματος, αντί το Σάββατο 27.01.2018 και ώρα 15.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Μπακιρτζόγλου Φώτιος.

Β. Ο αγώνας Μαγνησιακός Ιωνίας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού θα διεξαχθεί το Σάββατο 27.01.2018 και ώρα 15.30 στο γήπεδο Γαλλικού (Ιωνίας), αντί την Κυριακή 28.01.2018 και ώρα 11.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Μουχσιάδης Ντέμης.

Γ. Ο αγώνας Ακρίτες Συκεών – Θερμαϊκός Θέρμης θα διεξαχθεί το Σάββατο 27.01.2018 και ώρα 15.30 στο Δημ. γήπεδο Συκεών (παλιό), αντί στο ΔΑΚ Συκεών (νέο) την ίδια ημέρα και ώρα - Γιατρός: Μακρίδης Ιωάννης.



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27.01.2018


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ακρίτες Συκεών - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης



Ολυμπιακός Κυμίνων - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Αστραπή Μεσαίου - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος



Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Ατρόμητος Τριαδίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Φίλιππος Ελεούσας - ΑΣ Μενεμένης

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος



Δόξα Ελπίδας - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης



Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος







Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος



Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α' βοήθειες:Μάττας Βασίλειος



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κανονιέρηδες - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Πέρα

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Νέων Σίνδου - Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βορράς Αμπελοκήπων - ΑΣ Παπάδες

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Επταπυργίου - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δράση Αρδαμερίου - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης



Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



ΑΟ Θράκης - Εθνικός Προφήτη ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.









ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γεραρίδης, Δουβλέκης, Μεταξάς, Ναζίρης, Παυλίδης, Χατζόπουλος.







ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ανδρικόπουλος, Βαζακίδης, Βαρούτης, Γιάκος, Παρασκευόπουλος, Χατζηαθανασίου.





















































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28.01.2018


Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)



Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Καρίτσας

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



Καμπανιακός - Κιλκισιακός

Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – ΑΟ Συν Φείδων

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος



Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)



Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------

Κεραυνός Κολχικού - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.



ΓΣ Ηλιούπολης - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Ομόνοια Σίνδου - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



ΑΕ Ευόσμου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος



Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος



Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος



Δόξα Ρετζικίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος



Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



ΑΣ Νεάπολης - Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία



Ιάσων Αυγής - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



Αστραπή Δενδροποτάμου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Εθνικός Σοχού - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Αίας Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κισσούδη Καλλιόπη



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος



Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Νίκη Ευκαρπίας - Χελιδόνια

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.



ΠΑΟΝ Επιβατών - Μαραθώνας

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος



ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ



Αχιλλέας Περαίας - Μελιτέας

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας



Ορφέας Σουρωτής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μαγνησιακός - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



Νίκη Νεοχωρούδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



ΑΕ Μαρτίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα



Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30 - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Σάντος Πανοράματος - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ



ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αίολος - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



ΠΟ Ξηροκρήνης - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Balousha Mohammed



Εθνικός Λαγυνών - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



ΠΑΟ Καρτερών - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Μέντεκας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας



Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00

- Γιατρός:Αθανασίου Δήμητρα



Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νέστωρ Οσσας - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Δόξα Δρυμού

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.30 - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης



Δάφνη Ευαγγελισμού - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 12.00

- Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος



Ηρακλής Μοδίου - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα



Αναγέννηση Προχώματος - Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος



Αίολος Ευόσμου 2014 - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Εθνικός Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15

- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ερμής Μηχανιώνας - Κανάρης

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Καπετάν Αγρας - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος





ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γεραρίδης, Ναζίρης, Κόλτσος Β., Παπαδημητρίου, Τσολάκης.





ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:



10.00 – 13.00: Γερόπουλος, Κυριακού, Μαυρίδης, Μιχαηλίδου, Παπαδήμος, Παπανικολοπούλου Στ.



13.00 – 17.30: Κυριακίδης, Καρύδα, Κρεσάν, Λαζάρου, Τζήκας, Χαρατσίδης.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK