1ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Τροποποιήσεις στο πρόγραμμα αγώνων

του Σαββατοκύριακου 03 - 04.02.2018

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις :

Α. Ο αγώνας Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αχιλλέας Περαίας θα διεξαχθεί το Σάββατο 03.02.2018 και ώρα 15.30 στο γήπεδο Αγγελοχωρίου, αντί την Κυριακή 04.02.2018 και ώρα 15.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Μαυρίδης Ευστράτιος

Β. Ο αγώνας Δόξα Γερακαρούς – Εθνικός Προφήτη θα διεξαχθεί το Σάββατο 03.02.2018 και ώρα 15.30 στο γήπεδο Γερακαρούς, αντί την Κυριακή 04.02.2018 και ώρα 15.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Κελεσίδης Βίκτωρ.

Γ. Ο αγώνας Μαραθώνας – Αετός Βασιλικών θα διεξαχθεί την Κυριακή 04.02.2018 και ώρα 11.30 στο Δημ. γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστικό), αντί στις 15.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Φαντίδου Μαρία.

Δ. Ο αγώνας Μαραθών Υποδομή 1926 – Αναγέννηση Επταπυργίου θα διεξαχθεί την Κυριακή 04.02.2018 και ώρα 15.30 στο Δημ. Καλαμαριάς (πλαστικό), αντί στις 11.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Σαριδάκης Γεώργιος.

Ε. Ο αγώνας Δράση Αρδαμερίου – Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας θα διεξαχθεί το Σάββατο 03.02.2018 και ώρα 15.30 στο γήπεδο Αγίου Βασιλείου, αντί στο γήπεδο Βασιλουδίου - Γιατρός: Ιντζίδης Ιπποκράτης.



ΣΑΒΒΑΤΟ 03.02.2018

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6 αγωνιστική)
Αρης – Βέροια
Γήπεδο: Μάττα (Ραιδεστού) - ώρα: 12.00

Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Νίκη Μεσημερίου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Παύλος Μελάς - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Ιωνικός - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος




Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Ελευθεριακός - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Πανόραμα - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Δόξα Αγ.Παύλου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΕ Κρήνης - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Προοδευτική
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα

ΑΕ Πυλαίας - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Αίολος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Νίκη Ηρακλείου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Ταγαράδων - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Πέρα - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης - Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Αριστοτέλης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Δρυμού - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ντίνος Κούης - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΑΟ Θράκης - Αετός Ανω Σταυρού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Μπούρος, Ρακόπουλος, Σπανίδης, Τσαουσίδης.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Αθανασίου, Βalousha, Μαυρίδης, Παπανικολοπούλου Σταυρ.


































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 04.02.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – Αρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Μακεδονικός - Νάουσα
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

ΑΟ Καρδίας - Καμπανιακός
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Αρης – Ατρόμητος Αθηνών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – Ροδόπη ‘87
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός: Μαυρίδης Ευστράτιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΜΣ Νικόπολη - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κισσούδη Καλλιόπη

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed
Ιάσων Αυγής - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Δενδροποτάμου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μακεδονικός Ασκού - Χελιδόνια
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Μελιτέας - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΣ Μενεμένης - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Ιωάννης Παπάφης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Αστραπή Νεάπολης - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΠΑΟ Καρτερών - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.

Αρης Ξηροποτάμου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Διγενής Κρυονερίου - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Βρασίδας Βρασνών - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δάφνη Ακροποτάμου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Μακεδών Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.15
- Γιατρός:Οικονόμου Ηλίας Μάριος

Κυψέλη Νεάπολης - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΣ Παπάδες - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.30
- Γιατρός:Αθανασίου Δήμητρα

Κανάρης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Μαστρογιάννης Κων/νος

Καπετάν Αγρας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30
- Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Βότσαρης, Γεραρίδης, Καφαδάρης, Κόντος, Ναζίρης.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.00 – 13.00: Ζησόπουλος, Ιντζίδης, Ιωαννίδης, Κυριακίδης, Μαυρίδης.


13.00 – 15.30: Βalousha, Βαρούτης, Γιάκος, Κυριακού, Μάττας Β.