3ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Τροποποιήσεις στο πρόγραμμα αγώνων

του Σαββατοκύριακου 10 - 11.02.2018

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις :

Α. Ο αγώνας Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Παπάδες θα διεξαχθεί την Κυριακή 11.02.2018 και ώρα 17.00 στο Δημ. γήπεδο Αγίου Παύλου, αντί το Σάββατο 10.02.2018 και ώρα 17.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Σαριδάκης Γεώργιος.

Β. Ο αγώνας Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Κανάρης θα διεξαχθεί το Σάββατο 10.02.2018 και ώρα 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ), αντί στις 15.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Φαντίδου Μαρία.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.02.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ακρίτες Συκεών - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελευθεριακός - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΣ Νεάπολης - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Αστραπή Μεσαίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ασσήρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπανικολόπουλου Σταυρ.

Χελιδόνια - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Μακεδονικός Ασκού - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΝ Επιβατών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Πέρα
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Βορράς Αμπελοκήπων - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Κανάρης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Γεραρίδης, Δουβλέκης, Κόντος, Νεοχωρλής, Παπαδημητρίου, Χαϊτας.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Αφθονίδης, Βαρούτης, Γιάκος, Ζησόπουλος, Καπουράνη, Λαζάρου, Μανωλόπουλος, Παρασκευόπουλος, Τσιόμπανου, Χορόζογλου.





















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11.02.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Καμπανιακός - Μακεδονικός
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00

AEΠ Ηρακλής - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Καυτανζογλείου Σταδίου - ώρα: 15.00

ΑΠΕ Λαγκαδά - Κιλκισιακός
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ – ΑΟ Τρίκαλα
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΟ Κιλκισιακός
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός: Μιχαηλίδου Δέσποινα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
ΑΕ Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Δόξα Ρετζικίου - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Γέφυρας - Ιωνικός
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ελλήσποντος Κριθιάς - Πανόραμα
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αίας Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Νίκη Ευκαρπίας - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθώνας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Μελιτέας
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Φαλήρου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Αχιλλέας Περαίας - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

ΑΕ Μαρτίου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Χαϊτίδης Νικόλαος

Προοδευτική - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Οικονόμου Ηλίας Μάριος

Σάντος Πανοράματος - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.15
- Γιατρός:Καπουράνη Βικτώρια

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Africanus Taillu

Κανονιέρηδες - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15
- Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Δόξα Τριλόφου - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30
- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΜΑΣ Στίβου - Δόξα Δρυμού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ηρακλής Μοδίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Βρασίδας Βρασνών - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αναγέννηση Προχώματος - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ερμής Μηχανιώνας - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Αετός Ανω Σταυρού - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Προφήτη - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Γεραρίδης, Δουβλέκης, Κουρούπης, Νεοχωρλής, Παπαδημητρίου, Σπανίδης, Χαϊτας.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.00 – 13.30: Βαζακίδης, Γερόπουλος, Καρύδα, Μακρίδης, Μπαλίκος, Ξυλάς, Πολυπαθέλη.


13.30 – 15.30: Γκόγκος, Καπουράνη, Κυριακού, Μαυρίδης, Μητακίδου, Παράσχος, Σίσκος.