4ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Τροποποιήσεις στο πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 24 - 25.02.2018

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις :

Α. Ο αγώνας Κεραυνός Κολχικού – Ολυμπιακός Κυμίνων θα διεξαχθεί την Κυριακή 25.02.2018 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Κολχικού, αντί στις 15.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Βαζακίδης Πολυχρόνης.

Β. Ο αγώνας Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΠΑΟΚ Πολίχνης θα διεξαχθεί την Κυριακή 25.02.2018 και ώρα 11.30 στο γήπεδο Μετεώρων, αντί στο γήπεδο Πολίχνης και ώρα 15.30 - Γιατρός: Πολυπαθέλη Ιωάννα.


Τροποποιήσεις στο πρόγραμμα αγώνων

του Σαββατοκύριακου 24 - 25.02.2018

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις :

Α. Ο αγώνας ΠΑΟ Νέων Επιβατών – ΑΕ Φαλήρου θα διεξαχθεί την Κυριακή 25.02.2018 και ώρα 15.30 στο γήπεδο Νέων Επιβατών, αντί το Σάββατο 24.02.2018 και ώρα 15.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Μανωλόπουλος Απόστολος.

Β. Ο αγώνας ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Καλοχωρίου θα διεξαχθεί το Σάββατο 24.02.2018 και ώρα 15.30 στο γήπεδο Σίνδου (έναντι ΤΕΙ), αντί στο γήπεδο Σίνδου την ίδια ώρα - Γιατρός: Balousha Mohammed.

Γ. Ο αγώνας Δάφνη Ακροποτάμου – Μακεδών Ευόσμου θα διεξαχθεί την Κυριακή 25.02.2018 και ώρα 11.30 στο γήπεδο Ακροποτάμου, αντί στις 15.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Χαρατσίδης Χρήστος.



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.02.2018

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Απόλλων Πόντου – Αρης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Χαλάστρας ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ (Θα διεξαχθεί 7/3/18)

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Φοίνικας Πολίχνης - Ιωνικός
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ελευθεριακός - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΠΑΟΚ Σταυρού - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Χελιδόνια - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Κερασιάς - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.30 - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Θρίαμβος Παρθενίου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Προοδευτική – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Africanus Taillu

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Κανονιέρηδες - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πέρα - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νέων Σίνδου - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Balousha Mohammed

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.30
- Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Γερακαρούς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Αναστασιάδης, Δολμάς, Μπούρος, Νεοχωρλής, Σταμάτης Αθαν.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαζακίδης, Λουκοβίτης, Παρασκευόπουλος, Πολυπαθέλη, Τζήκας, Τσιόμπανου, Τσάλιος,








ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25.02.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

AEΠ Ηρακλής – Νάουσα
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο - ώρα: 15.00

ΑΠΕ Λαγκαδά - Μακεδονικός
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ – ΑΕ Λάρισας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός: Θεοφίλου Γεωργία

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Πανσερραϊκή
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός: Αθανασίου Δήμητρα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΕ Ευόσμου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αναγέννηση Επανομής - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΑΜΣ Νικόπολη - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αρης Καβαλαρίου - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Ελλήσποντος Κριθιάς - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Δόξα Ασσήρου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Νίκη Ευκαρπίας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα

Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Πυλαίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μελιτέας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μαραθώνας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.









Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.30
- Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ιωάννης Παπάφης - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Οικονόμου Ηλίας Μάριος

Σάντος Πανοράματος - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αίολος - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΠΟ Ξηροκρήνης - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Δόξα Τριλόφου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

ΜΑΣ Στίβου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ηρακλής Μοδίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αρης Ξηροποτάμου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Εθνικός Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Δάφνη Ακροποτάμου - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΣ Αγ. Παύλος - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

ΑΣ Παπάδες - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.15
- Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Καπετάν Αγρας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30
- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Μαραθών Υποδομή 1926 - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Κανάρης - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
- Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Εθνικός Προφήτη - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γεραρίδης, Ιγνατιάδης, Μπούρος, Ναζίρης, Σταμάτης Αθ., Τσολάκης.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

10.30 – 13.00: Αθανασίου, Balousha Μ., Λαζάρου, Μακρίδης, Μαυρίδης, Σίσκος Φωτ.


13.00 – 16.00: Καρύδα, Κυριακίδης, Κυριακού, Μανωλόπουλος, Μάττας, Μπάνης, Οικονόμου, Παπανικολοπούλου Στ.