2ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις :

Α. Ο αγώνας Ιάσων Αυγής – Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου θα διεξαχθεί την Κυριακή 04.03.2018 και ώρα 16.00 στο γήπεδο Αυγής, αντί το Σάββατο 03.03.2018 και ώρα 16.00 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Παρασκευόπουλος Γεώργιος.

Β. Ο αγώνας ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη – Κεραυνός Αγίου Παύλου θα διεξαχθεί την Κυριακή 04.03.2018 και ώρα 13.00 στο γήπεδο Αγίου Παύλου, αντί το Σάββατο 03.03.2018 και ώρα 18.00 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Παπαδημητρίου Ηλίας.

Γ. Ο αγώνας Κυψέλη Νεάπολης – Πυρσός Θεσσαλονίκης θα διεξαχθεί το Σάββατο 03.03.2018 και ώρα 18.00 στο γήπεδο Αγίου Παύλου, αντί την Κυριακή 04.03.2018 και ώρα 13.00 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Μάρκουτη Αικατερίνη.

Δ. Ο αγώνας Εθνικός Λαγυνών – Κανονιέρηδες θα διεξαχθεί την Κυριακή 04.03.2018 και ώρα 11.00 στο γήπεδο Λαγυνών, αντί στις 11.30 στο ίδιο γήπεδο - Γιατρός: Κυριακίδης Θεοχάρης.

Ε. Ο αγώνας Κισσός Χορτιάτη – Αστραπή Νεάπολης θα διεξαχθεί την Κυριακή 04.03.2018 και ώρα 11.30 στο γήπεδο Πανοράματος, αντί στο γήπεδο Χορτιάτη - Γιατρός: Καρυδά Στεφανία Ασπασία.





ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.03.2018



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αχιλλέας Τριανδρίας - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί



Νίκη Μεσημερίου - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Ολυμπιακός Κυμίνων - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Ακρίτες Συκεών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Χαλάστρας - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ



Αξιός Ανατολικού - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.



Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Ιωνικός

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ιάσων Αυγής - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος



Δόξα Αγ.Παύλου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Αστραπή Μεσαίου - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος









Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ασσήρου - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μελιτέας

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - Ορφέας Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος



Μαγνησιακός - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας



ΜΑΣ Αγχιάλου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



ΠΟ Ξηροκρήνης - Αίολος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος







Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αριστοτέλης - Πέρα

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΕ Νέων Σίνδου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης



Μακεδών Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ



Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης











ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Δολμάς, Κόντος, Ναζίρης, Παπατζίκος, Σκούφος, Σταμάτης Αθαν.





ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαρούτης, Ζησόπουλος, Ιντζίδης, Κυριακίδης, Παυλίδου, Σαριδάκης, Φαντίδου.









































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.03.2018



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)



Καμπανιακός - AEΠ Ηρακλής

Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00



Μακεδονικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00



ΑΟ Καρδίας - Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Αμαζόνες Δράμας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Ομόνοια Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Balousha Mohammed



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος



Δόξα Πενταλόφου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος



ΑΕ Αμπελοκήπων - Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Αίας Ευόσμου - Χελιδόνια

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Εθνικός Σοχού - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



Αστραπή Δενδροποτάμου - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Μαραθώνας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.



Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



ΑΕ Φαλήρου - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΠΑΟΝ Επιβατών - Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος















Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα



Νίκη Νεοχωρούδας - Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης



Δόξα Ελπίδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Africanus Taillu



ΑΣ Μενεμένης - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία



Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μάττας Βασίλειος



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Εθνικός Αστέρας - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Σταυραετός Ευξεινούπολης - Προοδευτική

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία



Σάντος Πανοράματος - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Καρτερών - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα



Εθνικός Λαγυνών - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης







Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Πυρσός Αγίας Τριάδας - Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00

- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος



Δάφνη Ευαγγελισμού - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης



Νέστωρ Οσσας - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δόξα Δρυμού

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ντίνος Κούης - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης



Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.







Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30

- Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία



Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Βορράς Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος



ΑΣ Παπάδες - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος



Κυψέλη Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 14.00 - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα



Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 14.00 - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος



Κανάρης - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 14.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος



Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Καπετάν Αγρας

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 14.00

- Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία



Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.00 - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δράση Αρδαμερίου - Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.00 - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης



ΑΟ Θράκης - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος



Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.00 - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Σκουφός, Νεοχωρλής, Σταμάτης Αθ., Παπατζίκος



ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 10.00 – 13.00: Αφθονίδης, Γκόγκος, Ζαϊρης, Λουκοβίτης, Μάττας, Μαυρίδης, Παρασκευόπουλος, Σίσκος.

13.00 – 17.00: Balousha, Γερόπουλος, Ζαϊρης, Κυριακού, Λαζάρου, Μπάνης, Ξυλάς, Παρασκευόπουλος, Σίσκος.