2ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Τροποποίηση στο πρόγραμμα αγώνων

του Σαββάτου 24.03.2018

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγινεηι παρακάτω τροποποίηση :

Α. Ο αγώνας Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΕ Μαρτίου θα διεξαχθεί το Σάββατο 24.03.2018 και ώρα 16.00 στο γήπεδο Ελευθερίου - Κορδελιού, αντί στο γήπεδο ΕΚΟ Οδυσσέα (χόρτο) - Γιατρός: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος.




ΣΑΒΒΑΤΟ 24.03.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός: Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αναγέννηση Ρυσίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ορφέας Σουρωτής - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ατρόμητος Τριαδίου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Μελιτέας - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Κρήνης - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μαραθώνας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Θρίαμβος Παρθενίου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΣ Μενεμένης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Δόξα Ελπίδας - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Διγενής Κρυονερίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αρης Ξηροποτάμου - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Δόξα Δρυμού - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Νέστωρ Οσσας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος


ΔΕΥΤΕΡΑ 26.03.2018

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Αρης Θεσσαλονίκης - Τρίκαλα
Γήπεδο: Κλεάνθης Βικελίδης - ώρα: 15.00



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Μολιχιτούδης, Συμεωνίδης, Χαϊτας.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαρούτης, Γιάκος, Οικονόμου, Σίσκος, Τρικούπης, Τσιόμπανου, Φαντίδου.