3ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Παύλος Μελάς - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Θερμαϊκός Θέρμης - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Νίκη Μεσημερίου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Οικονόμου Ηλίας Μάριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

Φοίνικας Πολίχνης - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Ιωνικός - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

ΑΕ Φαλήρου - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μελιτέας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

ΑΕ Μαρτίου - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Αθανασίου Δήμητρα

Νίκη Νεοχωρούδας - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Μαγνησιακός - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 19.00
- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πέρα - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Γερακαρούς - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γεραρίδης, Κόλτσος, Κουρκουνάσιος, Λαζαρίδης, Μαυρίδης, Ναζίρης, Παπατζίκος.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Φαντίδου, Σαλβαρίδης, Τσάλιος.


















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01.04.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30ή αγωνιστική)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 16.00

ΑΕΠ Ηρακλής – Εδεσσαϊκός
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο - ώρα: 16.00

Καμπανιακός – ΑΕ Καρίτσας
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 16.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης - Αμαζόνες Δράμας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Αετοί Θεσσαλονίκης - Καβάλα ‘86
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Ιάσων Αυγής - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Αμπελοκήπων - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Africanus Taillu

ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Ελευθεριακός - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Αρης Καβαλαρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας






Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Εθνικός Πυλαίας - Χελιδόνια
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ελλήσποντος Μαδύτου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Μακεδονικός Λητής - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αστραπή Δενδροποτάμου - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Αστέρας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ελπίδες Σταυρούπολης - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

Αστραπή Νεάπολης - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

ΑΕ Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ιωάννης Παπάφης - Προοδευτική
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας






Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

ΠΑΟ Καρτερών - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Νίκη Ηρακλείου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ομόνοια Σταυρούπολης - Αίολος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός: Καραχρυσάφη Σοφία

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Αριστοτέλης - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός: Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Θρίαμβος Ταγαράδων - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Οικονόμου Ηλίας Μάριος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός: Λαζάρου Αλέξανδρος




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 17.00 - Γιατρός:Λαζαρίδης Θεόδ.

Βρασίδας Βρασνών - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 17.00 - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ηρακλής Μοδίου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 17.00 - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν


ΜΑΣ Στίβου - ΠΑΟ Ξυλούπολης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Δάφνη Ευαγγελισμού - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 17.00 - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 12.00 - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αναγέννηση Προχώματος - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Εθνικός Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Ντίνος Κούης - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Πλωμαρίτη Αντωνία

Καπετάν Αγρας - Κανάρης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γεραρίδης, Δουβλέκης, Καφαδάρης, Λημνιός, Παπουτσόγλου, Σπανίδης, Σταμάτης Αθανάσιος.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.00 – 13.30: Βαρούτης, Ζαϊρης, Λαζάρου.
13.30 – 17.00: Γκόγκος, Γερόπουλος, Παπαδήμος Μοδ., Πλωμαρίτη, Τσιόμπανου.