2ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28.04.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Φοίνικας Πολίχνης - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

ΑΜΣ Νικόπολη - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Μακεδονικός Γέφυρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Ελπίδες Χαλάστρας - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

ΠΑΟΚ Σταυρού - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Ελλήσποντος Κριθιάς - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Αρης Καβαλαρίου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Τρικούπης Ιωάννης

Ελευθεριακός - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Προοδευτική - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Ενωση Συκεών - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΑΕ Πυλαίας - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΣ Παπάδες - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Βλαχούδης, Ναζίρης, Νεοχωρλής, Ξυδόπουλος, Σταμάτης Ηλ., Τσαουσίδης.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ανδρικόπουλος, Βαρούτης, Balousha, Καρυοφύλλη, Λιάβα, Λουκοβίτης, Μιχαηλίδου, Λαζαρίδης, Ζαϊρης, Ζησόπουλος.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.04.2018

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΣ Βόλος 2004
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
- Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------
Παύλος Μελάς - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΠΑΟ Κουφαλίων - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός: Χορόζογλου Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Εθνικός Πυλαίας - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μακεδονικός Ασκού - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Χελιδόνια - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Νίκη Ευκαρπίας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Πλωμαρίτη Αντωνία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Κερασιάς - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αχιλλέας Περαίας - Μαραθώνας
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - ΑΕ Κρήνης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ορφέας Σουρωτής - Μελιτέας
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Πλωμαρίτη Αντωνία

Ατρόμητος Τριαδίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
Φίλιππος Ελεούσας - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Λαζαρίδης Θεόδ.

ΑΣ Μενεμένης - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Δόξα Ελπίδας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Μαγνησιακός - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Μαλγάρων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ

Νίκη Νεοχωρούδας - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

ΑΕ Μαρτίου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Αθανασίου Δήμητρα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Αίολος - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Κανονιέρηδες - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
- Γιατρός: Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ομόνοια Σταυρούπολης - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Θρίαμβος Ταγαράδων - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Πέρα - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Νέστωρ Οσσας - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αίολος Ευόσμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.30
- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Μαραντίδης, Συμεωνίδης, Μελετιάδης, Γαρυπίδης, Λαζαρίδης, Παπαδημητρίου.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 09.30 – 14.30: Γκόγκος, Λαζάρου, Λιάβα, Λουκοβίτης, Μαστρογιάννης, Μάττας, Νικολαϊδου, Οικονόμου, Παρασκευόπουλος, Παυλίδου.


14.30 – 18.00: Αφθονίδης, Κυριακού, Παπαγρηγορίου, Σαλβαρίδης, Σίσκος, Τρικούπης, Μπαλίκος, Γερόπουλος, Μαστρογιάννης.