X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
NEO Πρόγραμμα υποδομών 10 και 11 Νοεμβρίου 2018
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10646
Ώρα ανάρτησης: 7/11/2018    13:36

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)
K17 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 09.30
Α' βοήθειες: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ελευθεριακός ----- 3 – 0 α/α

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 13.30
Α' βοήθειες: BALOUSHA M.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Ιωνικός
Γήπεδο: ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) - ώρα: 13.30
Α' βοήθειες: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

K17 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ Κ.
ΑΕ Αμπελοκήπων - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ Κ.
ΑΠΕ Λαγκαδά - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 10.00
Α' βοήθειες: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 09.30
Α' βοήθειες: ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ Δ.
Κανονιέρηδες - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.


K17 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 09.30
Α' βοήθειες: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - Μελιτέας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Ελπίδες Σταυρούπολης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 08.50

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
ΑΕ Ρετζικίου - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

K17 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΣ ΑΡΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Ιωάννης Παπάφης - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Πανόραμα - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΜΕΝΝΗ Ε.

K17 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.00

ΑΕ Κρήνης - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΜΕΝΝΗ Ε.
Αστέρια - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης --------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Μαραθώνας - ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
K17 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΟ Καρδίας - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

ΠΑΟΚ - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ --------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ακαδημίες Μίκρας - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) - ώρα: 11.30
Α' βοήθειες: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

K16 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Κανονιέρηδες - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 13.30
Α' βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 10.00
Α' βοήθειες: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ιωνικός
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 09.30
Α' βοήθειες: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Εσπερος Τερψιθέας - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΠΟΛΗΣ - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
K16 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: BALOUSHA M.
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού ---- 0 – 3 α/α

Εθνικός Ευόσμου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΣΙΣΚΟΣ Φ.

K16 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ Κ.
Φοίνικας Πολίχνης - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 09.30
Α' βοήθειες: ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα: 12.00

ΑΜΣ Νικόπολη - Νίκη Ευκαρπίας --------- ΑΝΑΒΟΛΗ


K16 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΜΠΑΝΗΣ Δ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΕ Κρήνης - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΜΕΝΝΗ Ε.
ΑΙΝΕΙΑΣ - Αστέρια
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30
Α' βοήθειες: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Ακρίτες Συκεών - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
K16 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Α' βοήθειες: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Αχιλλέας Περαίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 09.30
Α' βοήθειες: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 09.30
Α' βοήθειες: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)


K15 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - Ατέρμων
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30

ΑΟ Μεσήμβριας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 09.30
Α' βοήθειες: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ελπίδες Χαλάστρας:
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

ΡΕΠΟ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


K15 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: BALOUSHA M.
Κυψέλη Νεάπολης - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Μακεδονικός - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 14.00
Α' βοήθειες: ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ






K15 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Α' βοήθειες: ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΤΑΤΣΗΣ Δ.
Πανόραμα - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 13.30
Α' βοήθειες: ΜΕΝΝΗ Ε.
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΕΠΟ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

K15 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------

ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) - ώρα: 10.00
Α' βοήθειες: ΔΙΒΙΔΗΣ Γ.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μπέμπηδες 2000 - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Α' βοήθειες: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΡΕΠΟ: Ποσειδώνας Καλαμαριάς

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ(ΠΛ) - ώρα: 15.00
Α' βοήθειες: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες Χαλάστρας 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
K14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 11.00
Α' βοήθειες: ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ Δ.
Δόξα Ρετζικίου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Α' βοήθειες: ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.
Εθνικός Λαγυνών - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 09.30
Α' βοήθειες: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)
Γήπεδο: ΑΣΣΗΡΟΥ - ώρα: 12.30
Α' βοήθειες: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

K14 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
Αίας Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΣΙΣΚΟΣ Φ.
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 16.30

Ερμής Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Ελπίδες Ηλιούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΡΕΠΟ: Εσπερος Τερψιθέας



K14 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ 0-3 α/α

ΒΑΟ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.00

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA)
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΓΟΥΛΑ Ε.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.



K14 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
Αστέρια - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας

K14 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΔΙΒΙΔΗΣ Γ.

Θερμαϊκός Θέρμης - Φίλιππος Θέρμης 3-0 α/α

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΜΠΑΝΗΣ Δ.
ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(4η αγωνιστική)
------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Ντίνος Κούης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 15.00
Α' βοήθειες: BALOUSHA M.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 15.00





ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)

K13 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ιωνικός
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00

ΑΜΣ Νικόπολη - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΓΟΥΛΑ Ε.
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών 0 – 3 α/α

Ερμής Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Α' βοήθειες: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 13.30
Α' βοήθειες: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

K13 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007)
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: BALOUSHA M.
Μακεδονικός - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 12.30
Α' βοήθειες: ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Α' βοήθειες: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Α' βοήθειες: ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Αθλητική Εκπαίδευση - ΑΡΗΣ (2007)
Γήπεδο: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 16.30
Α' βοήθειες: ΤΑΤΣΗΣ Δ.

K13 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 13.30
Α' βοήθειες: ΤΑΤΣΗΣ Δ.
ΑΕ Φαλήρου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 15.30

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Α' βοήθειες: ΜΠΑΝΗΣ Δ.
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Α' βοήθειες: ΤΑΤΣΗΣ Δ.
ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)
K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΣΙΝΔΟΥ & ΚΑΣΤΑΝΑ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΚΕΝΤΡ0 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΕ Νέων Σίνδου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 10.00
Α' βοήθειες: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ομόνοια Σίνδου - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 11.10
Α' βοήθειες: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ακαδημία Οι Αετοί - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 11.10
Α' βοήθειες: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

Ατέρμων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 3 – 0 α/α

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 10.00
Α' βοήθειες: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------
Δόξα Ελπίδας - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 14.15

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 15.30

ΑΕ Ευόσμου - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 13.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ώρα: 12.30

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ώρα: 13.35

K12 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ - ώρα: 10.45

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 09.00

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ - ώρα: 13.30

Δόξα Ρετζικίου - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ - ώρα: 10.45
ΡΕΠΟ: ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------
ΠΑΟΚ - ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Champions - ώρα: 13.40

Απόλλων Καλαμαριάς - Φίλιππος Θέρμης 3-0 α/α

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Champions - ώρα: 09.00

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: Champions - ώρα: 10.10

Θερμαϊκός Θέρμης - Μαραθώνας
Γήπεδο: Champions - ώρα: 12.30

Αστέρια - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Champions - ώρα: 11.20


Αναπλ. Ιατροί αγώνων (10/11/2018) :

Μακρίδης, Μιχαηλίδου, Συμεωνίδου, Ριζνιοτόπουλος, Τσαντεκίδης, Χορόζογλου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
KYΡIAKH 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)
K10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, (ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ, ΣΙΝΔΟΥ, ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ΚΥΜΙΝΩΝ, ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )
2η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ομόνοια Σίνδου - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1): - ώρα: 10.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1): - ώρα: 11.00
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2): - ώρα: 10.00
Μπέμπηδες Ιωνίας - Αξιός Ανατολικού: - ώρα: 11.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Αναγέννηση Προχώματος: - ώρα: 12.00
ΑΕ Νέων Σίνδου - ΜΑΣ Αγχιάλου: - ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Χαλάστρας
Α' βοήθειες: ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.

K10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
2η αγωνιστική

Δόξα Ρετζικίου - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: - ώρα: 11.00
Ντίνος Κούης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: - ώρα: 10.00
Ελπίδες Σταυρούπολης - Παύλος Μελάς: - ώρα: 10.00
Μακεδονικός Λητής - Αστέρας Αμπελοκήπων: - ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

K10 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS
3η αγωνιστική

SHOOTERS ACADEMY - ΠΑΟ Διοικητηρίου: - ώρα: 12.00
Εθνικός Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας: - ώρα: 09.00
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: - ώρα: 10.00
Αετός Βασιλικών - Μπέμπηδες 2000: - ώρα: 11.00
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Τούμπας: - ώρα: 14.00
ΡΕΠΟ: SHOOTERS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2011 και νεότεροι)
K8 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
2η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1) - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: - ώρα: 11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) - Αστέρας Αμπελοκήπων: - ώρα: 12.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Μακεδονικός Λητής: - ώρα: 12.00





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK