X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 14 Νοεμβρίου 2018
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10658
Ώρα ανάρτησης: 9/11/2018    16:28

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14.11.2018

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (3η αγωνιστική)
---------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ιωνικός - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ιάσων Αυγής - Μακεδονικός
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Δόξα Αγ.Παύλου - Μελιτέας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Καρδίας - Απόλλων Καλαμαριάς (Ερασ.)
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK