X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
23o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ και 4ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10731
Ώρα ανάρτησης: 7/12/2018    14:8

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής του 23ου Πρωταθλήματος

και το πρόγραμμα αγώνων της 2ης φάσης του 4ου Κυπέλλου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών

Συνεχίστηκε το 23ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών που διοργανώνει η Ε.Π.Σ. Μακεδονίας με τους αγώνες της 7ης αγωνιστικής. Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 0-3 α.α.
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ 3-1
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΕΥΟΣΜΟΣ 2-4
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΣΙΝΔΟΣ 3-0 α.α.
ΡΕΠΟ: ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΘΕΡΜΗ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 6-2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΕΗ 6-3
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΕΡΑΙΑ 3-0
ΦΑΛΗΡΟ - ΣΥΚΙΕΣ 4-0
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 4-2
ΡΕΠΟ: ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ


4Ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (2η ΦΑΣΗ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 10.12.2018

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – ΚΥΠΕΛΛΟ (2η αγωνιστική)
----------------------------------
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

ΠΕΡΑΙΑ - ΣΥΚΙΕΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 21.00
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 21.30
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΤΕΤΑΡΤΗ 12.12.2018


ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΚΥΠΕΛΛΟ(2η αγωνιστική)
----------------------------------
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλ.) Κ.Μιγκοτζίδης - ώρα: 18.00
Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

ΒΥΣΩΝΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 20.15
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΣΙΝΔΟΣ - ΓΑΛΙΛΛΑΙΟΣ
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 19.30
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΠΟΛΙΧΝΗ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος


ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ Η ΘΕΡΜΗ





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK