X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4o ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΙ 23o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10941
Ώρα ανάρτησης: 15/3/2019    17:53

4o ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΙ 23Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Το Ανατολικό στους «4» του κυπέλλλου παλαιμάχων

Το Ανατολικό επιβλήθηκε με σκορ 4-0 της Θέρμης και προκρίθηκε στους «4» του 4ου Κυπέλλου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα των εξ’ αναβολής αγώνων του 23ου Πρωταθλήματος Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης και το επόμενο πρόγραμμα αγώνων της 14ης αγωνιστικής έχουν ως εξής:

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΑΕ Αμπελοκήπων 4-4

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------
ΣΙΝΔΟΣ - ΠΟΛΙΧΝΗ 1-2
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΕΥΟΣΜΟΣ 10-1

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 1-3

23Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18.03.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΕΡΑΙΑ - ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 21.30
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Δόξα Αγ.Παύλου - ΔΕΗ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 20.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 21.15
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

TΕΤAΡTH 20.03.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΠΟΛΙΧΝΗ
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 18.00
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΣΙΝΔΟΣ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 19.00
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΡΕΠΟ: ΑΕΑ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ – ΘΕΡΜΗ
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 18.15
Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

ΒΥΣΩΝΕΣ – ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 20.15
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΡΕΠΟ: ΣΥΚΙΕΣ





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK