ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 04.05.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Νίκη Κερασιάς - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
ΠΑΟΝ Επιβατών - Πανόραμα
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Αετός Βασιλικών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Εθνικός Ευόσμου - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Ελπίδες Χαλάστρας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Πέρα
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Ατρόμητος Τριαδίου - Αίολος
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 17.30
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.30
Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Κανάρης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Αριστοτέλης - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΑΕ Μαρτίου - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.
Δόξα Τριλόφου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Μελενηκιώτης Πέτρος, Σταμάτης Ηλ., Μαυρίδης
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Κυριακίδης, Παπαδημόπουλος, Πουλιάσης, Ρήγκος, Σαριδάκης, Σταματόπουλος.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05.05.2019
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΟ Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Τούμπας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κωνσταντίνος
Φοίνικας Καλαμαριάς – Αετοί Θες/κης 2015
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ελ Αμίν
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.
Φοίνικας Πολίχνης - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Εθνικός Σοχού - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΑΟ Καρδίας - Μαραθώνας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Ομόνοια Σίνδου - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Μελιτέας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Καμπανιακός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
Δόξα Πενταλόφου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Κανονιέρηδες - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
Αξιός Ανατολικού - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Δόξα Αγ.Παύλου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος
ΑΜΣ Νικόπολη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Μαγνησιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Φίλιππος Ελεούσας - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Εθνικός Αστέρας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Αστραπή Μεσαίου - Ενωση Συκεών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Νίκη Ευκαρπίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Δόξα Δρυμού - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 12.00
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Αρης Καβαλαρίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 12.00
Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
Δάφνη Ευαγγελισμού - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 12.00
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 12.00
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Βρασίδας Βρασνών - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 12.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ιωάννης Παπάφης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.
Προοδευτική - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Σκουφός, Ξυδόπουλος, Μεταξάς.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.30 – 14.30: Λιόλιος, Φαντίδου, Τσιαχρής.
16.30 – 18.30: Τάτσης, Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου, Χατζηαθανασίου.