X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 15-16/2/2020 (ορθή επανάληψη)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11633
Ώρα ανάρτησης: 7/2/2020    18:38

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)
Κ17 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΧΡ.
Μαραθώνας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑΣ ΜΙΧ-ΑΝ.

Κ17 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Πανόραμα - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Άρης Θεσσαλονίκης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Κ17 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-------- ΡΕΠΟ
---------------------------------------
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2) (2003 και νεότεροι)
Κ17 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
-------------------------------------------
ΑΟ Καρδίας - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

Κ17 (2) - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ----------- ΡΕΠΟ
-------------------------------------------

Κ17 (2) - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Εθνικός Μετεώρων - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΡΕΠΟ: Κανονιέρηδες

Κ17 (2) - Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ------------- ΡΕΠΟ
-------------------------------------------


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

Κ16 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ.

Κ16 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Κ16 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κ16 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ------- ΡΕΠΟ
-----------------------------------


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2) (2004 και νεότεροι)

Κ16 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ --------- ΡΕΠΟ
-------------------------------------------

Κ16 (2) - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) / CELESTE
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

Κ16 (2) - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

Κ15 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
ΠΑΟΚ - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ.

Κ15 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Ντίνος Κούης - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.
Ελπίδες Συκεών - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.




Κ15 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Ελευθεριακός - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Κ15 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
---------------------------------------
Μακεδονικός - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15(2) Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

Κ15 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Μαραθώνας - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑΣ ΜΙΧ-ΑΝ.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1)
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ JOGA BONITO - Αναγέννηση Ρυσίου -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 20-02-2020
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ ώρα: 16.45
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.

ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας

Κ15 (2) - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA- ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.
Κισσός Χορτιάτη - Μακεδόνες
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΡΕΠΟ: ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Κ15 (2) - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ--------- ΡΕΠΟ
-------------------------------------------

Κ15 (2) - Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ---------- ΡΕΠΟ
-------------------------------------------
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

Κ14 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΧΡ.

Κ14 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020
Γήπεδο: PLANET F.C. - ώρα: 15.00


Κ14 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Αστέρια - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Κ14 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Ανατολικού ( ΑΚΑΔ.) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Ομόνοια Σίνδου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ανατολικού (ΑΚΑΔ.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ14 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Κανονιέρηδες - Διάπλαση
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2) (2006 και νεότεροι)

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ JOGA BONITO - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
ΑΟ Καρδίας - ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-----------ΡΕΠΟ
-------------------------------------------

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
Ιωνικός - ΑΣ Μύγδονας 2007
Γήπεδο: ΙΩΝΙΑΣ (ΔΙΑΒΑΤΩΝ)- ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ-----------ΡΕΠΟ
-------------------------------------------


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 - 1ος όμιλος(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ------ 3 – 0 α/α






Κ13 - 1ος όμιλος(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Κ13 - 2ος όμιλος(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ13 - 2ος όμιλος(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ13 - 3ος όμιλος(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ---------- ΑΝΑΒΟΛΗ


Κ13 - 3ος όμιλος(13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2)
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Κ13 - 4ος όμιλος(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.


Κ13 - 4ος όμιλος(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - ΑΜΣ Νικόπολη ---------- ΑΝΑΒΟΛΗ



Κ13 - 5ος όμιλος(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
Μακεδονικός - Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
ΑΕ Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΠΑΟ Κουφαλίων - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.








ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(10η αγωνιστική)
---------------------------
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

Εθνικός Μετεώρων - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΡΕΠΟ: Άρης Θεσσαλονίκης


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

Κ8 - ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (13η αγωνιστική)

Πρότυπα Εκπαιδευτήρια – Μπέμπηδες 2000
Ώρα: 09.00 Γήπεδο: 1
Ήφαιστος Θέρμης (1) – Θερμαϊκός Θέρμης
Ώρα: 10.00 Γήπεδο: 1
ΑΕ Κρήνης (2) – Θρίαμβος Ταγαράδων
Ώρα: 11.00 Γήπεδο: 1
Ήφαιστος Θέρμης (3) – ΑΟ Καρδίας
Ώρα: 12.00 Γήπεδο: 1


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 7 (2013 και νεότεροι)

Κ7 - ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (13η αγωνιστική)

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ήφαιστος Θέρμης
Ώρα: 09.00 Γήπεδο: 2
Απόλλων Καλαμαριάς – Θερμαϊκός Θέρμης
Ώρα: 11.00 Γήπεδο: 2
Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (1) – ΑΕ Κρήνης
Ώρα: 12.00 Γήπεδο: 2
Μαντουλίδης – ΑΟ Καρδίας
Ώρα: 13.00 Γήπεδο: 1
Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (2)
Ώρα: 13.00 Γήπεδο: 2
ΡΕΠΟ: Αετός Βασιλικών









ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)
Κ10 - ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (11η αγωνιστική )
Γήπεδο: ΣΙΝΔΟΥ
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1): - ώρα: 11.30
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) - Ακαδημία Οι Αετοί: - ώρα: 12.30
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2) - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - ώρα: 12.30
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ - Αξιός Ανατολικού: - ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Κυμίνων
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2011 και νεότεροι)
Κ9 - ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (13η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: - ώρα: 10.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) - ΑΜΣ Νικόπολη: - ώρα: 10.00
ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου: - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Αίας Ευόσμου: - ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)
Κ8 - ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (13η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - Εθνικός Ευόσμου: - ώρα: 12.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) - ΑΜΣ Νικόπολη: - ώρα: 11.00
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΕ Ευόσμου: - ΑΝΑΒΟΛΗ
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: - ώρα: 11.00





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK