X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Οριστικό πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 15-16/2/2020 (με γιατρούς και παρατηρητές)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11634
Ώρα ανάρτησης: 7/2/2020    22:30

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15.02.2020



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00



SUPER LEAGUE 2 – ΝΕΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

------------------------------------------

Απόλλων Πόντου – ΠΑΣ Γιάννινα

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 14.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.45

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Balousha Mohammed



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



ΠΑΟ Δορκάδας - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-0 α.α.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αετός Βασιλικών - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



ΑΕ Κρήνης - Μαραθώνας

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Αριστοτέλης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Μαλγάρων 0-3 α.α.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.30

Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος



Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.45

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ



ΑΟ Μεσήμβριας - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.45

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος







Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Λιονταράκια - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Ερμής Μηχανιώνας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αετός Ανω Σταυρού - Φοίνικας Σχολαρίου 0-3 α.α.



Ρουβίκωνας - ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.45

Γιατρός:Γούλας Ιωάννης



Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 - Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος





ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ιωαννίδης, Αλβανός, Μεταξάς, Ρακόπουλος, Λημνιός.





ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ανδρικόπουλος, Μπάνης, Παπαδόπουλος Νικ., Ρήγκος.



















































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16.02.2020



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αλμωπός Αριδαίας

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ιάσων Αυγής - ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Ιωνικός - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



ΠΑΟ Ξυλούπολης - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Καμπανιακός

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Αχιλλέας Τριανδρίας - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής



Αστέρας Αμπελοκήπων - Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Αίας Ευόσμου - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα









Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Θύελλα Περιστερώνα - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζηευαγγέλου Αγγελος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Κεραυνός Κολχικού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Αναγέννηση Επανομής - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



Πανόραμα - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Ευόσμου - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης



ΠΟ Ξηροκρήνης - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



ΓΣ Ηλιούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Usore Blessing



Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Δόξα Ελπίδας - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Σταυρούπολης - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 13.15

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00

Γιατρός:Παπαδόπουλος Νικόλαος



Μαγνησιακός - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Γούλας Ιωάννης



Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Εθνικός Αστέρας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Παπαδόπουλος Νικόλαος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.30

Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος



Νέστωρ Οσσας - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 15.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Ελλήσποντος Κριθιάς - Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.30

Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.



Δόξα Γερακαρούς - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Balousha Mohammed



Ηρακλής Μοδίου - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Εθνικός Λαγυνών - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 12.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αίολος

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Προοδευτική

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Πέρα - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος



Αχιλλέας Περαίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ιωαννίδης Αρης - Χαράλαμπος - Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή



Ιωάννης Παπάφης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη



Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Αδένδρου – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Ακαδ. Ποδ. Ζάχου - Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Usore Blessing



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. - Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής



Ελπίδες Συκεών - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Φαρμάκης Ιωάννης



ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Κανάρης - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Τούμπας - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



ΑΣ Ηρακλής 2015 - ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο: Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου - ώρα: 15.30

Γιατρός:Φαρμάκης Ιωάννης



ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Περιβολακίου - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ





ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ναζίρης, Ρακόπουλος, Σεμερτζής, Παπουτσόγλου, Λημνιός, Ξυδόπουλος.





ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:



10.00 – 13.30: Balousha, Βογιατζή, Τσιαχρής.



15.00 – 16.00: Γούλας, Κρεσάν, Τζιόλα, Τσαμαντουρίδης, Τζιώτζιου, Χατζηαθανασίου.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK