X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών κατηγοριών Κ12-Κ7 του Σαββατοκύριακου 15-16/2/2020
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11635
Ώρα ανάρτησης: 13/2/2020    12:54

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(10η αγωνιστική)
---------------------------
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

Εθνικός Μετεώρων - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΡΕΠΟ: Άρης Θεσσαλονίκης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι)

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μακεδονικός 1 – Ακρίτες Συκεών ώρα: 09.00 θα διεξαχθεί ΚΥΡΙΑΚΗ
Αλέξανδρος Κιλκίς - Εδεσσαϊκός ώρα: :14.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών -----------ΑΝΑΒΟΛΗ
Αίολος Ευόσμου/ACADEMICAFC 2014 – Ηρακλής Αμπελοκήπων ώρα: 11.30

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός 2 ώρα: 09.00 (ΚΥΡΙΑΚΗ)
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Μακεδών Ευόσμου ώρα: 11.30
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Αμπελοκήπων ώρα: 10.15
ΡΕΠΟ : ΑΟ Θράκης

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Β1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μακεδονικός 3 – Ντίνος Κούης ώρα: 09.00
Ελπίδες Συκεών 2 – Ελπίδες Σταυρούπολης ώρα: 10.15
Α.Ε Εύοσμου - Α.Ε Μεσήμβριας ώρα: 11.30
ΠΑΟΚ 2010 – Φίλιππος Παλαιοκάστρου ώρα: 15.00



Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Β2 ) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ Ευόσμου - Πρωτέας ώρα: 10.15
ΑΜΣ Νικόπολη - Μύγδονας ώρα: 11:30
Διάπλαση - Μπέμπηδες Ιωνίας ώρα: 12.45

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (Α1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Μηχανιώνας ώρα: 09:30
Α.Ο. Σούτερς - Π.Ο. Μαλακοπής ώρα: 10:30
Aρτ Σοκκερ Σκουλ - Ολυμπιακός ώρα: 13:00
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Θερμαϊκός Θέρμης ώρα: 11:45

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ATHLETIC PARK (Α2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άγιος Νικόλαος - Ελπίδα Τούμπας ώρα: 10.15
Ιταλική Ακαδημία - Ακαδημία Στράϊκερς ώρα: 11.30
Αετός Ζωγράφου - Φίλιππος Θέρμης ώρα: 12.45
Αναγ. Πανοράματος - Εθνικός Πυλαίας 1 ώρα: 14.00
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Περαίας

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C (Β1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ --- Ορφέας Σουρωτής ώρα: 09.00
Απόλλων Σχολαρίου - ΑΕ Πυλαίας ώρα: 10.15
Άρης 2 - Πρωταθλητές Πεύκων ώρα: 12.45
Γερμανική Ακαδημία - Άρης 1 ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C (Β2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδών Μηχανιώνας ώρα: 09.00
Εθνικός Πυλαίας - Πανόραμα ώρα: 10.15
ΑΕ Φαλήρου - Ακαδημία Μίκρας ώρα: 11.30
Νίκη Μεσημερίου - Αστέρας Ραιδεστού ώρα: 12.45
ΑΟ Σούτερς - Ποσειδών Καλαμαριάς ώρα: 14.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι)


Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πρωτέας Ευόσμου 1 – Ντίνος Κούης 2 ώρα: 14.00
Αίολος Ευόσμου/ACADEMICAFC 2014 –Αγροτικός Αστέρας ώρα: 12.45
ΑΕ Ευόσμου – ΑΜΣ Νικόπολη ώρα: 12.45
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΑΕ Νέων Σίνδου ώρα: 11.30



Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ (Α2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

AΕ Αμπελοκήπων - Πρωτέας 2 ώρα: 09.00
Μακεδών Ευόσμου -Κικλισιακός ώρα: 10.15
Ντίνος Κ ούης 1 -Μακεδονικός ώρα : 12.45
ΠΑΟΚ Κuμίνων Μαλγάρων - ΑΟ Μεσήμβριας ώρα : 11.30
ΡΕΠΟ: Δοξα Ρετζικίου


Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS (B1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


Αναγ. Πανοράματος - Άρης 1 ώρα: 09.00
Μαντουλίδης - Ηφαιστος ώρα: 11.30
Αινείας - Μπέμπηδες 2000 2 ώρα: 12.45
Μπέμπηδες 2000 1 - ΠΑΟΔ ώρα: 14.00

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ (B2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αστέρια ώρα: 09.00
Ακαδημίες Μίκρας –Ατρόμητος Πλαγιαρίου ώρα: 10.15
Θερμαϊκός Θέρμης –Απόλλων Καλαμαριάς ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: ΑΕ Κρήνης

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (B3) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟ .Μαλακοπής-Πρότυπα Εκπαιδευτήρια ώρα: 13:15
Κισσός Χορτιάτη-ΠΑΣ Αρσακλή -------ΑΝΑΒΟΛΗ
WUS - Ελπίδα Τούμπας ώρα: 14:00 ------ θα διεξαχθεί Κυριακή

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Α1 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πρωτέας Ευόσμου – Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου ώρα: 11.00
Ακρίτες Συκεών – Ελπίδες Συκεών ώρα: 10.00
ΑΣ Νεάπολης/ANDREVIEIRINHIA – ΑΕ Φιλύρου ώρα: 12.00
Μακεδονικός 1- Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα: 13.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Α2 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πρωταθλητές Πεύκων – Εθνικός Μετεώρων ώρα: 12.00
ΒΑΟ – Ηρακλής Αμπελοκήπων ώρα: 09.00
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αίολος Ευόσμου/ACADEMICA ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός 2




Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ Β3 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Λέοντες Ladies-- ώρα: 10.00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ 2 - Π.Α.Ο.Κ 2-- ώρα: 11.00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ 1 - ΑΟ Σούτερς 2-- ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: ΠΟ Μαλακοπής


Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ Β1 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πρωτέας – Νίκη Ευκαρπίας 3 ώρα: 09.00
Μακεδονικός 3 - Α.Μ.Σ Νικόπολη 2 ώρα: 10.00
Κανονιέρηδες - Ντίνος Κούης 2 ώρα: 13.00
Ντίνος Κούης 1 – Φίλιππος Παλαιοκάστρου ώρα: 14.00



Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ Β2 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ελπίδες Hλιούπολης(1) - ΑΟ Μεσήμβριας ώρα: 09.00
Νίκη Ευκαρπίας(1) - Νίκη Ευκαρπίας(2) ώρα :12.45
ΑΜΣ Νικόπολη -Αγροτικός Αστέρας ώρα: 14.00
AE Eυόσμου -Ελπίδες Hλιούπολης (2) ώρα: 10.15



Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS Α1 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ART SOCCER SCHOOL – Πανόραμα ώρα: 12.45
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕΝ Κρήνης ώρα: 14.00
ΑΟ Σούτερς - Μέγας Αλέξανδρος ώρα: 14.00
Εθνικός Πυλαίας - Απόλλων Καλαμαριάς ώρα: 12.30 θα διεξαχθεί ΚΥΡΙΑΚΗ



Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ATHLETIC PARK Α2 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχιλλέας Τριανδρίας 2 - Ελπίδα Τούμπας ώρα: 09.00
Ιταλική Ακαδημία - ΑΣ Αστέρια 2 ώρα: 10.15
Αληθινή Ομάδα - Μαραθώνας ώρα: 11.30
ΠΑΣ Αρσακλή - ΠΟ Μαλακοπής 3 ώρα: 12.45
ΡΕΠΟ: ΑΣ Στράϊκερς



Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO B1 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Τριαδίου - Θερμαϊκός Θέρμης ώρα: 09:30
Αναγέννηση Επανομής - Γερμανική Ακαδημία ώρα: 11:45
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευή - Άρης 2 ώρα: 13:00
Ακαδημία Καλλικράτειας - ΠΑΟΝΕ ώρα: 10:30













Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C B2 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άγιος Νικόλαος - Ορφέας Σουρωτής ώρα 09.00
ΑΕ Φαλήρου - I.M.DΤρίγλιας ώρα 10.15
Φίλιππος Θέρμης - Μέγας Αλέξανδρος ώρα 12.45
Ακαδημία Μίκρας - Αναγέννηση Ρυσίου ----------ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΟ: Ατρόμητος


Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ A1 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μπέμπηδες 2000 –Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (2) ώρα: 10.15
Μαντουλίδης –Ήφαιστος Θέρμης (2) ώρα: 11.30
Θρίαμβος Ταγαράδων –ΑΟ Καρδίας ώρα: 11.30
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη (1) – Άρης Θεσ/νίκης (1) ώρα: 12.45



Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ A2 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θερμαϊκός Θέρμης (1)– Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης (2) ώρα: 09.00
Απόλλων Καλαμαριάς (1) –Ατρόμητος Πλαγιαρίου ώρα: 09.00
Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (1) –Σούτερς ΑΟ (3) ώρα: 10.15
Απόλλων Κ. Σχολαρίου –Γερμανική Ακαδημία (1) ώρα: 12.45



Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS B1 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ - ΠΑΟΔ ώρα: 09.00
Αναγ. Πανοράατος - ΑΕ Πυλαίας ώρα: 10.15
Αετόπουλα - ΠΟ Μαλακοπής ώρα: 11.30
Αετοί 1 - Αστέρια ώρα: 14.00



Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS Β2 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρας Ραιδεστού ώρα: 10.00
ΠΑΟΔ 2 - ΠΑΣ Αρσακλή ώρα: 11.00
ΧΑΝΘ 2 - Εθνικός Πυλαίας ώρα: 12.00
ΠΟ Μαλακοπής 2 - Αετοί 2 ώρα: 12.45
ΧΑΝΘ 1 - Αετοί 3 ώρα: 13.00
Κισσός Χορτιάτη - W.U.S ώρα: 14.00



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

Κ8 - ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (13η αγωνιστική)

Πρότυπα Εκπαιδευτήρια – Μπέμπηδες 2000
Ώρα: 09.00 Γήπεδο: 1
Ήφαιστος Θέρμης (1) – Θερμαϊκός Θέρμης
Ώρα: 10.00 Γήπεδο: 1
ΑΕ Κρήνης (2) – Θρίαμβος Ταγαράδων
Ώρα: 11.00 Γήπεδο: 1
Ήφαιστος Θέρμης (3) – ΑΟ Καρδίας
Ώρα: 12.00 Γήπεδο: 1


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 7 (2013 και νεότεροι)

Κ7 - ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (13η αγωνιστική)

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ήφαιστος Θέρμης
Ώρα: 09.00 Γήπεδο: 2
Απόλλων Καλαμαριάς – Θερμαϊκός Θέρμης
Ώρα: 11.00 Γήπεδο: 2
Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (1) – ΑΕ Κρήνης
Ώρα: 12.00 Γήπεδο: 2
Μαντουλίδης – ΑΟ Καρδίας
Ώρα: 13.00 Γήπεδο: 1
Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (2)
Ώρα: 13.00 Γήπεδο: 2
ΡΕΠΟ: Αετός Βασιλικών

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι)

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αττέρμων – ΑΟ Πρωτέας Ευόσμου ώρα: 10.15
ΑΣ Μύγδονας 2007 – Λιονταράκια ώρα: 10.15
Μακεδονικός – ΑΣ Ουράνιοι/CELESTE ώρα: 09.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης ώρα: 11.30

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κανονιέρηδες – Εθνικός Μετεώρων ώρα: 11.30
Εθνικός Λαγυνών – ΒΑΟ ώρα: 11.30
Ιωνικός 2 – ΑΜΣ Νικόπολη ώρα: 10.15
ΡΕΠΟ: ΑΣ Μακεδόνες

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ (Β1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ντίνος Κούης-- ώρα: 11.30
ΑΣ Νεάπολης - Ελπίδες Συκεών 1-- ώρα: 10.15
ΑΠΕ Λαγκαδά - Αίας Εύοσμου 1-- ώρα: 12.45
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ - Νίκη Ευκαρπίας 1-- ώρα: 11.30

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Β2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Ευκαρπίας 2 – Αίας Εύοσμου 2 ώρα 10.00
Π.Α.Ο Κουφαλίων - Α.Ε Νέων Σίνδου ώρα 14.00
Ιωάννης Παπάφης - Μακεδονικός Λητής ώρα 11.00
ΡΕΠΟ : Ιωνικός

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C (Α1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φίλιππος Θέρμης - Αναγέννηση Ρυσίου ώρα: 09.00
Cosmos Μουδανιών - Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη ώρα: 10.15
Γερμανική Ακαδημία - ΠΑΟΝΕ ώρα: 11.30
Μαντουλίδης - Ακαδημία Μίκρας -------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (Α2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας ώρα: 10:00
Μέγας Αλέξανδρος - Αναγέννηση Επανομής ώρα: 12:15
Μαραθώνας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου ώρα: 09:00
I.M.D. Τρίγλιας - Ακαδημία Καλλικράτειας ώρα: 13:15
Α.Ε. Κρήνης - Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα: 11:00

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (Β1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μπέμπηδες 2000 1- Μπέμπηδες 2000 2 ώρα: 10:15
ΧΑΝΘ 1- ΠΑΟΔ ώρα: 11:30
Αετοί 2015 -Ελπίδα Τούμπας ώρα: 12:45
Αστέρια-Μαντουλίδης --------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ATHLETIC (Β2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Καρδίας - ΧΑΝΘ ώρα: 09.00
ΑΟ Σούτερς 1 - Μέντεκας Καλαμαριάς ώρα: 10.15
ΑΟ Σούτερς 2 –Απόλλων Καλαμαριάς ώρα: 11.30
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αληθινή Ομάδα ώρα: 14.00
ΡΕΠΟ: Διγενής Λακκώματος





ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι)

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ (A1) 6ΗΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ελπίδες Ηλιούπολης 1 - Μακεδονικός 1-- ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Εύοσμου - Ντίνος Κούης 1-- ώρα: 10.15
ΑΣ Νεάπολης - Δήμος Αμπελοκήπων-Μενεμένης-- ώρα: 09.00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ - Πρωτέας 1-- ώρα: 09.00

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ (Α2) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός ώρα: 10.15
Άγιος Αθανάσιος - Κούης ώρα :11.15
Πρωτέας 3 - Ηλιούπολη(2) ώρα: 12.15
ΡΕΠΟ : Αθλητική εκπαίδευση

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α3) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καμπανιακός – Μακεδονικός 2 ώρα: 09.00
Δόξα Ελπίδος – Ελλήσποντος Κριθιάς ώρα: 13.00

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS (A1) 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΔ - Αετοί ώρα: 09.00
ΠοΜαλακοπής - Ολυμπιακός Θες/νίκης ώρα: 10.15
Άρης - Μαντουλίδης -------- ΑΝΑΒΟΛΗ
Πρωταθλητές Πεύκων - Μέγας Αλέξανδρος ------- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)
Κ10 - ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (11η αγωνιστική ) ΓΗΠΕΔΟ: ΣΙΝΔΟΥ
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1): - ώρα: 11.30
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) - Ακαδημία Οι Αετοί: - ώρα: 12.30
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2) - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - ώρα: 12.30
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ - Αξιός Ανατολικού: - ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Κυμίνων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Α1 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μακεδονικός – Αττέρμων ώρα: 10.00
Διάπλαση – Λιονταράκια ώρα: 12.00
Πρωτέας Ευόσμου – Αίας Ευόσμου ώρα: 09.00
Μύγδονας 1 – Μύγδονας 2 ώρα: 09.00



Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ Α2 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ιωνικός – Εθνικός Λαγυνών ώρα: 10.00
Π.Α.Ο Κουφαλίων – Ντίνος Κούης ώρα: 12.00
Ένωση Καρατάσου – Δόξα Ρετζικίου ώρα: 13.00
Ελπίδες Σταυρούπολης – Δόξα Ελπίδας ----ΑΝΑΒΟΛΗ
Παύλος Μελάς - Πρωτέας ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Α3 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ιωνικός - Μακεδονικός ώρα: 09.00
Πρωτέας Ευόσμου - Διάπλαση ώρα: 10.00
Ντίνος Κούης - Εθνικός Ευόσμου ώρα: 11.00
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΠΕ Λαγκαδά ώρα: 12.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS Α1 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πρωταθλητές Πεύκων – Ηρακλής ώρα: 09.00
Μπέμπηδες 2000 - ΑΕ Φαλήρου ώρα: 10.15
ΠΑΟΔ – Αρσακλή ώρα: 11.30
ΑΕΝ Κρήνης - ΑΟ Σούτερς ώρα: 13.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET Α2 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ Αστέρια - Άρης ώρα: 10.00
ΠΑΟΝΕ 1 - Ακαδημία Μίκρας ώρα: 11.15
I.M.DΤρίγλιας - Αλέξανδρος Κιλκίς 3 ώρα: 12.30
Ακαδημία Καλλικράτειας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου ώρα: 13.30
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Περαίας

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ JOGA BONITO B1 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΝΕ - Ανθεμούντας Γαλάτιστας ώρα: 13:15
Μαντουλίδης 1 - Άρης----------ΑΝΑΒΟΛΗ
Άγιος Νικόλαος - Αχιλλέας Περαίας ----------ΑΝΑΒΟΛΗ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αλέξανδρος Κιλκίς 1 ώρα: 11:15


Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ JOG ABONITO B2 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αλέξανδρος Κιλκίς 2 - Α.Ο. Σούτερς ώρα: 10:15
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μαντουλίδης (2) --------ΑΝΑΒΟΛΗ
Μέντεκας Καλαμαριάς 2 - Δόξα Τριλόφου ώρα: 12:15
Μέντεκας Καλαμαριάς 1 - Μπέμπηδες 2000 (2) ώρα: 13:15



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2011 και νεότεροι)
Κ9 - ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (13η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: - ώρα: 10.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) - ΑΜΣ Νικόπολη: - ώρα: 10.00
ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου: - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Αίας Ευόσμου: - ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)
Κ8 - ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (13η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - Εθνικός Ευόσμου: - ώρα: 12.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) - ΑΜΣ Νικόπολη: - ώρα: 11.00
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΕ Ευόσμου: - ΑΝΑΒΟΛΗ
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: - ώρα: 11.00





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK