X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
24ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Προηγούνται Ανατολικό και Συκιές
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11646
Ώρα ανάρτησης: 14/2/2020    14:50

To Ανατολικό (4-2 το Ωραιόκαστρο) και οι Συκιές (4-3 την ΑΕ Φαλήρου) προηγούνται στους δύο ομίλους του 24ου Πρωταθλήματος Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης με 22 βαθμούς και 25 βαθμούς, αντίστοιχα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής και στους δύο ομίλους έχουν ως εξής:



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΠΟΛΙΧΝΗ - ΣΙΝΔΟΣ 0-2

ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 6-2

ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΕΥΟΣΜΟΣ 7-0

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 4-2



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΠΕΡΑΙΑ - Δόξα Αγ.Παύλου 2-5

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 5-0

ΣΥΚΙΕΣ - ΑΕ Φαλήρου 4-3

ΒΥΣΩΝΕΣ - ΔΕΗ 5-0

ΡΕΠΟ: ΘΕΡΜΗ



ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 17.02.2020



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΕΥΟΣΜΟΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - ΠΕΡΑΙΑ

Γήπεδο: ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ώρα: 19.00

Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή



ΣΥΚΙΕΣ - ΒΥΣΩΝΕΣ

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 21.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



ΤΕΤΑΡΤΗ 19.02.2020



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΟΛΙΧΝΗ

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



ΣΙΝΔΟΣ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 19.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

Γήπεδο: ΔΗΜ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΠΛ) Κ.ΜΙΓΚΟΤΖΙΔΗΣ - ώρα: 19.15

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------

Δόξα Αγ.Παύλου - ΘΕΡΜΗ

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 18.30

Γιατρός:Balousha Mohammed



ΑΕ Φαλήρου - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Θ.

Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 20.30

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



ΡΕΠΟ: ΔΕΗ





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK