X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 22-23/2/2020
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11649
Ώρα ανάρτησης: 14/2/2020    19:1

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.02.2020



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30



Ομόνοια Σίνδου - Ιωνικός

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30



Καμπανιακός - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30



Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.30



Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μακεδονικός Ασκού 0-3 α.α.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.30



Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.30



Αστέρας Ραιδεστού - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30



Ολυμπος Δενδροποτάμου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30



Αξιός Ανατολικού - Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30



Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30



Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.45



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης Καβαλαρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.30



Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Αδένδρου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 15.30



ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.45



Αναγέννηση Προχώματος - Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.30



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρ. Επαμεινώνδας - Κανάρης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30



ΑΟ Θράκης - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.45



ΑΟ Σούτερς – Λιονταράκια

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μαραθών Υποδομή 1926 - Μ. Αλέξανδρος Θ.

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ενωση Συκεών - Ρουβίκωνας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.00



Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - Αετός Ανω Σταυρού 3-0 α.α.

















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02.2020



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00



Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης – ΟΦΗ

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00



Αγροτικός Αστέρας – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)



Δόξα Ρετζικίου – Καβάλα ‘86 ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30



ΑΠΕ Λαγκαδά - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.30



ΑΟ Καρδίας - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00



Εθνικός Σοχού - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.30



Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.30



Δόξα Ρετζικίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30



Κανονιέρηδες - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30



ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30



Ελευθεριακός - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30



Δόξα Πενταλόφου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.30

Μελιτέας - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Διγενής Κρυονερίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.30



ΑΕ Φιλύρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 11.30



Ελλήσποντος Μαδύτου - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.30



ΑΣ Νεάπολης - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.30



Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30



Μαραθώνας - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Πανόραμα

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00



Ομόνοια Σταυρούπολης - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30



Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 15.30



Εθνικός Μετεώρων - Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30



ΑΕ Αμπελοκήπων - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00



Ακρίτες Συκεών - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00



ΑΜΣ Νικόπολη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00



Αστραπή Μεσαίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.30



Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νέστωρ Οσσας - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 12.00



Βρασίδας Βρασνών - Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.30



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30



Δόξα Ασσήρου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30



Αίολος - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00



ΑΕ Φαλήρου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30



Προοδευτική - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.30



Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30



Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00



Πυρσός Αγίας Τριάδας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30



ΑΕ Μαρτίου - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Αγ. Τριάδας - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30



Δάφνη Ακροποτάμου - Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.30



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 14.00



Κυψέλη Νεάπολης - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης - Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30



ΑΣ Ηρακλής 2015 – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο: Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου - ώρα: 13.00



Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 15.30



Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.30



Φοίνικας Σχολαρίου - ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 12.00





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK