X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2Οο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11667
Ώρα ανάρτησης: 21/2/2020    16:40

Μεγάλη νίκη του Ευόσμου και αναρρίχηση της Μενεμένης



Ο Εύοσμος νίκησε στο ντέρμπι κορυφής του 1ου ομίλου το πρωτοπόρο Ανατολικό με σκορ 6-4 και έδωσε τη δυνατότητα στη Μενεμένη που κέρδισε τη Σίνδο με σκορ 4-0 να βρεθεί μαζί του ισόβαθμη στην πρώτη θέση με 22 βαθμούς. Στο ντέρμπι του 2ου ομίλου οι Συκιές και οι Βύσωνες αναδείχτηκαν ισόπαλοι με σκορ 3-3.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής και στους δύο ομίλους έχουν ως εξής:



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΕΥΟΣΜΟΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 6-4

ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΟΛΙΧΝΗ 2-1

ΣΙΝΔΟΣ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ 0-4

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3-2



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - ΠΕΡΑΙΑ 1-4

ΣΥΚΙΕΣ - ΒΥΣΩΝΕΣ 3-3

Δόξα Αγ.Παύλου - ΘΕΡΜΗ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΑΕ Φαλήρου - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Θ. 2-6



ΡΕΠΟ: ΔΕΗ

ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ



ΔΕΥΤΕΡΑ 24.02.2020



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΠΟΛΙΧΝΗ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΠΕΡΑΙΑ - ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 21.30

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΥΣΩΝΕΣ

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 21.15

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΤΕΤΑΡΤΗ 26.02.2020



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΣΙΝΔΟΣ

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 19.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΕΥΟΣΜΟΣ

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (Πλ.) Κ. Μιγκοτζίδης - ώρα: 19.15

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

-----------------------------------

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Γεωργική Αμερικάνικη Σχολή - ώρα: 19.00

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας



ΘΕΡΜΗ - ΔΕΗ

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 19.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



ΡΕΠΟ: ΣΥΚΙΕΣ





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK