X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Οριστικό πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 29/2-1/3
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11668
Ώρα ανάρτησης: 21/2/2020    18:49

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29.02.2020



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας – ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα: 15.00



Θερμαϊκός Θέρμης – Αλμωπός Αριδαίας

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Φοίνικας Πολίχνης - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων



Ολυμπιακός Κυμίνων - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Ιάσων Αυγής - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΠΑΟ Ξυλούπολης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αχιλλέας Τριανδρίας - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Αίας Ευόσμου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΜΑΣ Αγχιάλου - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μελιτέας

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Balousha Mohammed



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής



Μακεδονικός Ασκού - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Κεραυνός Κολχικού - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζηευαγγέλου Αγγελος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-0 α.α.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



ΑΕ Κρήνης - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Αριστοτέλης - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ιωαννίδης Αρης - Χαραλ. - Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.



Σταυραετός Ευξεινούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 α.α.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος



Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος



ΠΑΟ Διοικητηρίου - Προοδευτική

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος





ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Χύτας, Μαραντίδης, Ξυδόπουλος.





ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Αναγνώστου, Βογιατζή, Σπυρίδου, Τζιόλας.







































































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01.03.2020



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Ιωνικός - Καμπανιακός

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος



Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδόπουλος Νικόλαος



Θύελλα Περιστερώνα - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Επανομής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Πανόραμα - Μαραθώνας

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής



Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ



Εθνικός Ευόσμου - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



ΠΟ Ξηροκρήνης - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 15.30

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος



Φίλιππος Ελεούσας - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.30

Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30

Γιατρός:Balousha Mohammed





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αίολος - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 11.30

Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ρουμελιώτη Σοφία



Πυρσός Θεσσαλονίκης - Πέρα

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη



ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Μεταξάς, Παπατζίκος, Λημνιός, Τσεκούρας, Ξυδόπουλος, Κοντός, Αστρεινίδης.



ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:



10.30 – 13.30: Balousha, Μαργαρίτης, Παντελίδης, Τσαμαντουρίδης.



15.00 – 16.00: Λάλλας, Μαργιούλα – Σιάρκου, Τεπαλίδης.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK