X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Οι όμιλοι των υποδομών Κ17,Κ16,Κ15,Κ14 και Κ13
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11880
Ώρα ανάρτησης: 1/10/2020    21:50

Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. ΑΣ ΠΑΟΚ (1)
2. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
4. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
5. ΑΣ ΑΡΗΣ
6. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
8. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κ-17 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
3. ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
4. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
6. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
7. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
Κ-17 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
4. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
5. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
6. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α
Κ-17 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
2. ΑΣ ΠΑΟΚ (2)
3. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
4. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α
Κ-17 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
2. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
3. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
4. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6. ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-17 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
2. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
3. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
4. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
5. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
6. ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. Π.Σ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
4. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
5. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
6. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
8. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Κ-16 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
2. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
3. ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
4. ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
5. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
7. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
8. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ



Κ-16 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
4. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
5. ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-16 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΚΑΔ . ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
2. ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
4. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
5. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
7. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-16 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. Π. ΜΕΛΑ
2. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
4. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
5. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
8. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ

Κ-16 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ
2. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
3. ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
4. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
5. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
7. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Κ-16 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
2. ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
4. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
5. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
6. ΙΩΝΙΚΟΣ

Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. ΑΣ ΠΑΟΚ
2. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
3. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1
5. Π.Σ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
7. ΑΘΛ .ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8. ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

Κ-15 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
2. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
5. ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
6. ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
7. ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)

Κ-15 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
4. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
5. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
7. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
8. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)



Κ-15 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
2. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4. ΒΑΟ
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
6. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
7. ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Κ-15 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
3. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
4. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
6. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-15 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
2. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
3. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
4. ΠΙΕΡΙΚΟΣ
5. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
6. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
7. ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ
8. ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ


Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. ΑΣ ΠΑΟΚ
3. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
4. ΑΣ ΑΡΗΣ (1)
5. ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
8. ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ



Κ-14 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
2. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
4. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
8. ΟΜΑΔΑ Α
Κ-14 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
3. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
6. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
8. ΑΣ ΑΡΗΣ (2)
Κ-14 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
2. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
3. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
5. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
6. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
7. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
8. ΜΕΛΙΤΕΑΣ

Κ-14 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
2. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
3. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
4. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (2)
5. ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
6. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
7. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
8. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ




Κ-14 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
2. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
3. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
6. ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
7. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
8. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Κ-14 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
2. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
3. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
4. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
5. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (1)
6. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
7. ΑΘΛ .ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8. ΟΜΑΔΑ Α
Κ-14 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
2. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
3. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
4. ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
6. ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-13 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
4. ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
5. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
7. ΑΣ ΠΑΟΚ
8. ΑΣ ΑΡΗΣ



Κ-13 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
4. ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
5. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
7. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
8. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Κ-13 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
2. ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014
3. ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
4. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
6. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. Π. ΜΕΛΑ
7. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΟΜΑΔΑ Α
Κ-13 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
2. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
3. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
4. ΑΘΛ .ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
5. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
6. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
7. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK