X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 17-18/10/2020 (ορθή επανάληψη)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11908
Ώρα ανάρτησης: 13/10/2020    14:54

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΑΡΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΣ ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Μπέμπηδες 2000 - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2004 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ορφέας Σουρωτής - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΑΝΔ.
Αναγέννηση Επανομής - Αχιλλέας Περαίας ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΚΟΣ Χ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Μαραθώνας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΑΚΟΣ Χ.
ΡΕΠΟ: ΑΟ Σούτερς

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA- Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΕΠΗΣ Π.
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00


ΡΕΠΟ: ΑΣ Ουράνιοι /CELESTE

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΕΛΠΙΔΕΣ / ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Αγροτικός Αστέρας - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

ΡΕΠΟ: Μακεδών Ευόσμου

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 12.30
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΑΕ Ρετζικίου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Σταυρού


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------
Ντίνος Κούης - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΔΑΛΑΒΑΓΚΑ Α.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ - ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Παύλου Μελά - ώρα: 13.00

Μπέμπηδες 2000 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΡΕΠΟ: Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2005 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Θερμαϊκός Θέρμης - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΑΝΔ.
Αρτ Σόκκερ Σκουλ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ---ΑΝΑΒΟΛΗ


Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Άγιος Νικόλαος - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑΣ Μ.
Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς -- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ Κρήνης


Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΠΟ Ξηροκρήνης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.30
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Εσπερος Τερψιθέας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Εθνικός Λαγυνών - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.


Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού --- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΣ Ουράνιοι /CELESTE- Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
Ελευθεριακός - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο :Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΔΑΛΑΒΑΓΚΑ Α.




Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 12.30

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Κάτω Γέφυρας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο.
Καμπανιακός - Ιωνικός
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ Γ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2006 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ορφέας Σουρωτής - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Αγιος Νικόλαος / JOGA BONITO- Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑΣ Μ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΕΥΚΟΣ Χ.
ΑΕ Φαλήρου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 11.00


Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Εθνικός Πυλαίας - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Χ.
ΑΣΤΕΡΙΑ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΕΠΗΣ Π.
ΒΑΟ - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΡΕΠΟ: - ΑΕ Ρετζικίου

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.
Ελπίδες Συκεών - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Σταυρού

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Αξιός Ανατολικού - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 10.30


ΡΕΠΟ: Αθλητική Εκπαίδευση

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.
ΑΣ ΑΡΗΣ (1) - ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ Γ.
Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΕΥΚΟΣ Χ.
ΡΕΠΟ:ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2007 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.
Ακαδημίες Μίκρας - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Πανόραμα - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ ΑΡΗΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΙΟΣΕ Ι.
ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΑΟ Σούτερς ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
ΑΕ Πυλαίας - Μελιτέας ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

ΑΟ Ν.ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (2)
Γήπεδο: ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΕΛΙΟΣ Χ.

ΡΕΠΟ: Ακρίτες Συκεών

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Ιωνικός - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο.
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΡΕΠ: Ντίνος Κούης




Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 11.00

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Εσπερος Τερψιθέας - ΑΣ Ουράνιοι/ CELESTE
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ - Νίκη Ηρακλείου ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00

ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA- ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΠΕΠΗΣ Π.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

ΡΕΠΟ: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2008 και νεότεροι)
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αρτ Σόκκερ Σκουλ
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
ΑΣ ΑΡΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.30

ΑΣ ΠΑΟΚ - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00



ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΙΟΣΕ Ι.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα: 12.00


Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ντίνος Κούης - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Αίας Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA
Γήπεδο: ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ- ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΕΛΙΟΣ Χ.
ΡΕΠΟ:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ

Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE- ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
Αξιός Ανατολικού - ΑΜΣ Νικόπολη -------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ιωνικός
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

ΡΕΠΟ: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK