3031ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.10.2021



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ιωνικός

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα







ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 13ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Πανόραμα - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος







ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 14ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κυρκου Αννα





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 16ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 19ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΑΟ Μεσήμβριας - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 22ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Ποντίκης Στέλιος - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαραμανίδης Σάββας





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 23ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αστραπή Μεσαίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα











ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπατσίμπας





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 28ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 31ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή





Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Μ. Τσεκούρας, Κ. Βλαχούδης, Γ. Καρτάλης





Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.: Γ. Χορόζογλου, Μ. Φλώρου, Π. Ιωαννίδης, Ευ. Ξεφτέρη

















































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.10.2021





Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Α.Σ. Αρης - Καστοριά

Γήπεδο: Κλ. Βικελίδης - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Εμ. Παπαδόπουλος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελευθεριακός - Καμπανιακός

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς







ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Πενταλόφου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτριος



Νίκη Ευκαρπίας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακρίτες Συκεών - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Βορνίτης Ηλίας





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΓΣ Ηλιούπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς



Παύλος Μελάς - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Νέστωρ Οσσας - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Μελιτέας - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 13ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Εθνικός Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 15ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Νάτσικας Αθανάσιος



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή







ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 17ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Ορφέας Σουρωτής - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 19ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Μαγνησιακός - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 20ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Ρουβίκωνας - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Αστραπή Δενδροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. του Χριστόδ. - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 21ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Ελπίδες Αμπελοκήπων - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. του Χριστόδ. - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΑΜΣ Νικόπολη - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 23ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Νίκη Νεοχωρούδας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης











ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 24ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Φοίνικας Σχολαρίου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Δόξα Περιβολακίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερίου - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΑΣ Αγ. Παύλος - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κοκκαλάς Χρήστος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 26ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κοκκαλάς Χρήστος



Ελπίδες Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 27ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Φοίνικας Τούμπας - Προοδευτική

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων



Ιωάννης Παπάφης - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 28ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 29ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Μαραθών Υποδομή 1926 - Αστέρια

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΑΟ Σούτερς - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 30ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΑΣ ΠΕΡΑ - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος





Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Ηλ. Σταμάτης, Ζαχ. Μαυρίδης, Π. Παπουτσόγλου, Γ. Αναστασιάδης





Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.:



Ώρα 11.00: Δ. Παπαδημόπουλος, Κ. Τερζίδης, Αγ. Λαγγίδης



Ώρα 16.30: Ν. Μπαλίκος, Π. Χαρανίδη, Γ. Μαυρόπετρος, Χρ. Θεοδωρίδης