2797ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.10.2021



Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΟ Λέοντες – Βασίλισσα Θράκης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Μαραθώνας

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Εθνικός Μαλγάρων - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Πανόραμα - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Κεφαλάς Χαράλαμπος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή



Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Αστέρας Ραιδεστού - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Φλώρου Μαρία



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΑΟ Θράκης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 23ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Αχλάτης Βλάσης



Νίκη Νεοχωρούδας - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 25ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - Γιατρός:ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ



Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Παπατσίμπας



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 26ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Ενωση Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη









ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Προοδευτική - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 28ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



ΠΑΟΚ - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα





Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Αναστασιάδης, Λημνιός, Φασούλας, Χύτας.







Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.: Ζησόπουλος, Ρήγκος, Χατζηπαναγιώτης, Κεχαγιά.























































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.10.2021



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Θεόνη Τρικάλων

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας - ώρα: 16.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------

Δόξα Πενταλόφου - Καμπανιακός

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Ιωνικός - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. - Γιατρός:Τσαραμανίδης Σάββας



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αετός Βασιλικών - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Αναγέννηση Επανομής - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Μίχογλου Αθανάσιος



Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Καρασαββίδης Θεόφιλος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Ευκαρπίας - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος



ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος



Αίας Ευόσμου - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. τ. Χριστ. - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Εθνικός Πυλαίας - Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Ασσήρου - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Ασκού 3-0 α.α.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Μελιτέας - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΚ - Ορφέας Σουρωτής (ΤΕΤΑΡΤΗ 20/10/2021 και ώρα 16.30)



Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Δάφνη Ακροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Πολυσίδης Νικόλαος



Μαγνησιακός - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Μακεδών Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Ρουβίκωνας - Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Ελπίδες Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.00

- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 16.30

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 24ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:ΝΤΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



Φοίνικας Σχολαρίου - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Φοίνικας Τούμπας - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Κυρκου Αννα



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 29ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αστέρια - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Μαραθών Υποδομή 1926 - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

- Γιατρός:Φλώρου Μαρία





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Δόξα Τούμπας - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 31ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παναγιώτης



Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Ξυδόπουλος, Λημνιός, Δουβλέκης, Καρτάλης, Φασούλας.





Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.:



11.00: Παπαδημόπουλος, Σωτηριάδης, Τσαμαντουρίδης.



16.30: Σπυρίδου, Λάλλας, Καρασαββίδης, Κεφάλας.