5090ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30.10.2021



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μακεδονικός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00




Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Αχιλλέας Τριανδρίας - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Μαραθώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΑΟ Καρδίας - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος



Ελευθεριακός - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.00

- Γιατρός: Λάτσιος Δημήτρης



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανονιέρηδες - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Ομόνοια Σταυρούπολης - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



ΠΟ Ξηροκρήνης - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Δόξα Ρετζικίου - Πανόραμα

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Ακρίτες Συκεών - Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - ΠΑΟΚ (ΤΕΤΑΡΤΗ 10/11/2021 και ώρα 15.30)



Νίκη Μεσημερίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δάφνη Ακροποτάμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος







Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Ξυδόπουλος, Χύτας, Παπαδόπουλος Γ.τ.Χ., Παπουτσόγλου.





Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.: Σπυρίδου Μαριάννα





ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31.10.2021



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



Εθνικός Σοχού – Αρης Άβατου

Γήπεδο: Σόχου - ώρα: 15.00



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισας

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00 – Γιατρός: Χορόζογλου Γεώργιος



Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00 – Γιατρός: Σαριδάκης Γεώργιος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος



Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Θύελλα Περιστερώνα - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



ΑΕ Φιλύρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Ποντίκης Στέλιος - Γιατρός:Βορνίτης Ηλίας



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηευαγγέλου ΄Αγγελος - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

Νέστωρ Οσσας - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Τράϊκος Αρης



Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΠΑΟΔ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Νάτσικας Αθανάσιος



Δόξα Αγ.Παύλου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Σουρωτής - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Δόξα Τριλόφου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Αδένδρου - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Οδυσσέας Κορδελιού - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30



ΑΟ Θράκης - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Ελπίδες Αμπελοκήπων - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00

- Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Εθνικός Αστέρας - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μίχογλου Αθανάσιος



Ατλας Μενεμένης - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.00

- Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος



Ελπίδες Συκεών - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

ANABOΛΗ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Δόξα Περιβολακίου - Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



ΑΕ Μαρτίου - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



Προοδευτική - Πέρα

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.00

- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος



Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Αναστασιάδης, Γαρυπίδης, Μαυρίδης, Τσεκούρας.

Αναπληρωματικοί γιατροί-υπ. Α΄βοηθ.: 11.00:Τσαμαντουρίδης, Χορόζογλου - 15.00: Καραμπούτας Γ.


ΔΕΥΤΕΡΑ 1/11/2021

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00