4922ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Ντίνος Κούης - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Μπέμπηδες 2000 - Μακεδονικός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. /ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Δόξα Τριλόφου - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Αγιος Νικόλαος /JOGA BONITO- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.


Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ----- 3 – 0 α/α

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Μακεδόνες
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΙΑ

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ / PRO SOCCER ACADEMY ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.

Δράση Αρδαμερίου /ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΣ Ουράνιοι /CELESTE
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΕ Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων ----3 – 0 α/α

Ελευθεριακός - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
ΡΕΠΟ: - Οδυσσέας Κορδελιού

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό)- ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΑΜΣ Νικόπολη - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΓΟΥΤΗ Χ.
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός Λητής

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) ---- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: PLANET FC - ώρα: 09.00

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.30

Μπέμπηδες 2000 - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο :Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.


Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδονικός - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Εθνικός Ευόσμου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Αξιός Ανατολικού - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΡΕΠΟ: Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Πρωτέας Ευόσμου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΒΟΡΝΙΤΗΣ Η.


Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ Β.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΡΑΪΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL- ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (1) / PRO SOCCER ACADEMY
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Καρδίας - Ακαδημίες Μίκρας ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αετός Βασιλικών - Απόλλων Καλαμαριάς ---- 0 – 3 α/α

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
Γήπεδο: PLANET FC - ώρα: 10.30


ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΕ Ν ΚΡΗΝΗΣ ------ 3 – 0 α/α




Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (2) /PRO SOCCER ACADEMY- ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.30

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΓΟΥΤΗ Χ.
ΑΣ Ουράνιοι/ CELESTE - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΤΡΑΪΚΟΣ Α.

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Εθνικός Μετεώρων - ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Ντίνος Κούης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
Αθλητική Εκπαίδευση - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΒΟΡΝΙΤΗΣ Η.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
Αστέρας Ραιδεστού - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Φίλιππος Θέρμης - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ------3 – 0 α/α

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Χ.Α.Ν.Θ. - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Αγιος Νικόλαος - Μακεδόνες ---- 0 – 3 α/α

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΕΝΑΝΤΙ ΚΛ.ΓΥΜΝ.) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Εθνικός Πυλαίας - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

ΡΕΠΟ:ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA- ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.

Μπέμπηδες Ιωνίας - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ Β.

Κανονιέρηδες - ΑΕ Ευόσμου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΓΟΥΤΗ Χ.
Νίκη Ευκαρπίας - Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.


ΠΟ Ξηροκρήνης - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE
Γήπεδο: Χρυσαυγής - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 14.30
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.
ΑΕ Ρετζικίου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Μπέμπηδες 2000 ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς ----- 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)


Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ / PRO SOCCER ACADEMY- ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

ΑΜΣ Νικόπολη - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
Πρωτέας Ευόσμου - Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ: Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA