ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06.11.2021
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
ΜΑΣ Αγχιάλου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τράϊκος Αρης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα
Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Πανόραμα - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος
Ακρίτες Συκεών - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Μακεδονικός Λητής - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Μελιτέας - ΠΑΟΔ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Νίκη Μεσημερίου - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Θρίαμβος Παρθενίου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος
Ομόνοια Σίνδου - Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Μαγνησιακός ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Ρουβίκωνας - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. - Γιατρός:Κυρκου Αννα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Αριστοτέλης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος
Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Βλαχούδης, Μαυρίδης, Ξυδόπουλος, Σταμάτης Ηλ.
Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.: Ρήγκος, Κεφαλάς, Τσαμαντουρίδης, Τσιόμπανου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07.11.2021
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
ΑΟ Λέοντες – Κιλκισιακός
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
Δόξα Πενταλόφου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Ιωνικός - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς
Θύελλα Περιστερώνα - Καμπανιακός
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:ΝΤΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
ΑΟ Καρδίας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00
Παύλος Μελάς - Μαραθώνας
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος
Ελευθεριακός - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος
Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή
Δόξα Αγ.Παύλου - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ατλας Μενεμένης - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
Ενωση Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Κεφαλάς Χαράλαμπος
Εθνικός Λαγυνών - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηευαγγέλου ΄Αγγελος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Αστραπή Μεσαίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Πέρα - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ
Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Γαρυπίδης, Βλαχούδης, Παπουτσόγλου, Συμεωνίδης.
Αναπληρωματικοί γιατροί-υπ. Α΄βοηθ.:
11.00: Αχλάτης, Γρηγορίου, Λάλλας, Κοντογιάννη.
15.00: Τσαμαντουρίδης, Καραμπούτας, Ανδρικόπουλος, Σαββίδης, Αχλάτης.