ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Αχιλλέας Τριανδρίας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΜΑΣ Αγχιάλου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. - Γιατρός:Βορνίτης Ηλίας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος
ΑΣ Νεάπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Κισσός Χορτιάτη - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΟΚ - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.
Νίκη Μεσημερίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Ομόνοια Σίνδου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ελπίδες Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κυρκου Αννα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αριστοτέλης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Αχιλλέας Περαίας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Διάπλασις
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Μουρατίδου Χρ-Μαρία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΣ Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αναστασιάδης, Χατζόπουλος, Τσεκούρας, Χατζηγεωργίου Αλ.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Κοντογιάννη, Κωλέτση, Μαυρόπετρος, Τσιόμπανου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------------
Δόξα Πενταλόφου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ.τ. Ελευθ. - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ιωνικός
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
Καμπανιακός - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
------------------------------------------
Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Μαραθώνας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Ελευθεριακός - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Μακεδονικός Γέφυρας - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.15
- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ποντίκης Στέλιος - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Ακρίτες Συκεών - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
Νέστωρ Οσσας - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
ΠΑΟΚ Σταυρού - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τράϊκος Αρης
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μελιτέας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - ΠΑΟΔ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Καλινδέρης
Δάφνη Ακροποτάμου - Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
ΑΜΣ Νικόπολη - Ρουβίκωνας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ελπίδες Συκεών - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος
Ατλας Μενεμένης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Εθνικός Μετεώρων - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Πολυσίδης Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Δάφνη Ευαγγελισμού - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Πέρα
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.
ΑΕ Μαρτίου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή
Προοδευτική - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος
Νίκη Νεοχωρούδας - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
Μακεδονία Ευκαρπίας - Αστέρας Κορδελιού
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Αναγέννηση Προχώματος - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Φοίνικας Τούμπας - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Φλώρου Μαρία
Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Επταπυργίου – Μαραθώνας Υποδομή 1926
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30
- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αστέρια
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη
Αναγέννηση Νέων Επιβατών - Δόξα Τούμπας
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Κεραυνός Μονοπηγάδου - Κανάρης
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Σεμερτζής, Φασούλας, Μεταξάς, Χύτας.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00: Παπαδόπουλος Γ., Τσαμαντουρίδης, Φλώρου, Μουρατίδου.
15.00: Παπαδόπουλος Γ., Ιωαννίδης, Λάλλας, Κωλέτση.