471ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.11.2021



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

------------------------------------------

Ιωνικός - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

-----------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΓΣ Ηλιούπολης - Καμπανιακός

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 14.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν. - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 14.30

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 14.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 14.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Αμπελοκήπων - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Συκεών - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 14.30

- Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Β ΦΑΣΗ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.30

- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΑΟ Σούτερς - ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 14.30

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος